𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

#garniertest: Сонцезахисний флюїд з вітаміном С і мої неоднозначні враження

#garniertest: Сонцезахисний флюїд з вітаміном С і мої неоднозначні враження
#garniertest: Сонцезахисний флюїд з вітаміном С і мої неоднозначні враження
#garniertest: Сонцезахисний флюїд з вітаміном С і мої неоднозначні враження

Одразу відмічу, що я не в захваті від цього флюїду і у мене склалися неоднозначні враження. Наразі маю ще 2 сонцезахисних засоби і до цього рука тягнеться найменше.

#garniertest: Сонцезахисний флюїд з вітаміном С і мої неоднозначні враження

Сам по собі він не поганий і можливо багатьом підійде більше, але для себе ідеальним його назвати не можу. Є певні моменти, які мені не до вподоби, але, можливо для інших вони напроти будуть прийнятними, бо все індивідуально.

Флюїд з виском рівнем захисту SPF50+
Туба з м'якого пластику. Як можна побачити, флюїд має колір тонального, але сам не являється тонуючим. Ну я точно його таким не сприймаю.

Аромат приємний, схожий до інших засобів лінійки з вітаміном С.
Він не густий, на перший погляд має наче легку текстуру.

Флюїд можна наносити як самостійно на чисту шкіру, так і поверх зволожуючого крему.

Розподіляється він з легкістю, однак багатьох може розчарувати своїм кольором, бо як тон він не працює, щоб маскувати якісь недоліки, а надає обличчю наче загар, при цьому на моєму світлому обличчі виглядає затемно і явно рижувато. І різниця між обличчям і шиєю дуже помітна.

Носити його соло для мене не варіант, бо мені не подобається відтінок, який він дає, а тим паче мені потрібно маскування недоліків, тому обов'язково користуюся тональною сироваткою. Поверх флюїду вона лягає гарно. Обидва засоби між собою не коніліктують, флюїд не скочується.

Ще, що не дуже мені подобається - це виражений блиск. Я нічого не маю проти сяйва, якщо воно делікатне, але в даному випадку моє обличчя сильно блищить, тому з ним обов'язково використовую пудру і потім матуючі серветки.

Взагалі, флюїд як би і позиціонується як сонцезахисний засіб для надання сяяння, але воно для мене занадто.

Коли наношу тональну основу (а вона суттєво світліша), то шкіра набуває вже звичного відтінку і перебиває попередній темний тон. В принципі, візуально тоді все влаштовує.

Також в порівнянні з іншими моїми SPF, цей далеко не найлегший. Він мені трохи важкувато відчувається. Начебто і немає вираженого дискомфорту (щоб як маска, чи парниковий ефект), можливо це більше із-за блиску і відтінка... Та маючи комбінований тип, схильний до жирності, вкотре ловлю себе на думці, що цей флюїд трохи не моє, бо шкіра і так швидко набуває блиску і з подібними текстурами пори одразу стають розширеними, а я не люблю масний млинець.

Користуватися ним звісно можна, флюїд не поганий, але з моїми попередніми мені комфортніше і вони мене більше влаштовують. Можливо цей засіб краще підійде для сухої смуглявої шкіри, чи дівчаткам, які навпаки люблять Glow ефект, бо у кожного індивідуальні вподобання. Я описала свої враження, відчуття і критерії, щодо такого засобу