AsyaFox

#ilovemymommymakeupclub бʼюті день з мамою

#ilovemymommymakeupclub бʼюті день з мамою

Мама! Перша людина яка знайомить свою дочку з бʼюті сферою👼🏻 В очах маленької донечки, вона виглядає такою прекрасною, її вії найдовші, її тіні найкрасивіші, а помада після її поцілунку так смішно стирається її пальцем що вона перед цим лизнула 💁‍♀️ Мама - провідник у дорослий світ, і я вдячна їй за приклад гарної, незалежної та сильної жінки, і дякую, що не сварила, коли я з цікавості пробиралася в її косметичку та робила свої перші "свотчі" по всьому дивану та своєму обличчю 👅

Саме моя мама, привчила мене до того, що за собою потрібно доглядати, і для мене це стало справжнім ритуалом любові до себе, свого тіла 😻 Я подорослішала, і тепер вже не вона віддає мені свою непотрібну косметику, а я їй 😅 жарт !

І хоча зараз ми далеко, та всеодно знайшли час на цей цікавий спосіб разом провести час, ми списалися в чаті, і домовилася обмінятися фотографіями кожного кроку нашого бʼюті вечора 🌸

Крок 1 Олюблений засіб для душу

#ilovemymommymakeupclub бʼюті день з мамою

Крок 2 : Ми вирішили зробити масочки для обличчя 💅🏻

У неї з авокадо, а у мене з полуничкою у вершках 😅

Крок 3: Далі наш обовʼязковий етап піклування за собою - зволоження ручок! Адже мамі ніяк не вдалося привчити мене до використання рукавиць під час миття посуду)) вона їх також не використовує 💁‍♀️

Крок 4: Лосьйон для тіла🌸 Пом'ятаю як мама купила мені мій перший крем, коли мені було 9, і він пах вишневим желе 😻 багато разів шукала схожий запах, але так і не знайшла...

Крок 5: Сироватка для обличчя 🤍

Скажу чесно, до цього засобу, моя мама не була привчена взагалі ! Ну не симпатизують їй всілякі піпетки і все🤓 Але я подарувала, тому використати треба - цікаво те, що видно як засіб закінчується, мабуть розсаду ними капає 🤭

Крок 6: Піклування про губи 🌸

Я використала скраб та помаду, а мама тільки помаду, її губки і так самі гладенькі ☺️

Крок 7: ми майже на фінішній прямій!І тут у нас був момент Піклування за шкірою навколо очей👼🏻 Моя мама, полюбила патчі, тому використала їх, а от я, за нові технології, тому у мене - віброкрем, упасигосподи 😅

Іі, останній крок ! 8 : секретик якого навчила мене маміі, він завжди робиться в останню чергу 🌙

Це вечірній аромат... Раніше, наніч, для міцного та спокійного сну, мама запалювала мені аромалампу з ефірними маслами, потім це стало звичкою, нанесення олюбленого аромату на тіло перед сном, стало окремим задоволенням для мене, що піднімає настрій і до речі, такий прийом дуже подобається чоловікам!

у мене це аромат дощового лісу, а у мами арабський, масляний парфюм з нотками цитрусів✨

Хочу подякувати всім за увагу і МейкапКлаб за таку класну ініціатив! Цей вечір для нас з мамою пройшов так, ніби ми дійсно були поряд, і це гріло душу 🌷 Будь ласка, не залишайте своїх мам без уваги, та привітайте їх з прийдешнім святом 🍀

!!!Ремарка з приводу участі в конкурсі, спочатку у мене була ідея обмінюваитися фотографіями процесу а не продуктів, але моя мама посоромилася публікації, тому я не стала на неї давити, адже мені було важливо реально мило провести час разом, а не виграти в конкурсі, поговорити по телефону, одночасно зробити процедурки, і я дуже задоволена що зробила це 🤍

#ilovemymommakeupclub