MAXIMOVA🌷

#ilovemymommakeupclub

#ilovemymommakeupclub

І справді з віком у нас стає все менше часу для спілкування з найріднішою. Сьогодні моя Ма поїхала до моєї Ба, тому б’юті-вечір я проведу зі своєю донею👩‍👧

Більшість з нас обожнювали в дитинстві крадькома понишпорити в маминій косметичці, а я запропоную вам сьогодні понишпорити - в дитячій😁 Сьогодні ми з Євою (6 років) будемо робити один одному макіяж дитячою косметикою.

Я не буду показувати, що відбувається в Євиній тумбі з косметикою, щоб ніхто, чутливий до порядку, не втратив свідомість😂 Вона обрала велику палетку тіней Shantou Jinxing Igoodco, доречі робила на неї огляд тут https://club.makeup.com.ua/post/25173/ та стрази на клейовій основі.

Поїхали!

#ilovemymommakeupclub

Розмістились ми на підлозі для зручності. Моя пропозиція малюватись пензликами була відхилена - пальці найкращий інструмент😊

Я підготувала обличчя до макіяжу (база, ґрунт, основа): тон, пудра та оформила брови. І Єва приступила до творчого процесу. Обрала рожеві тіні, подивіться яка пігментація💖 Але при всій яскравості вони досить «мучнисті» і матові відтінки не надто стійкі, осипаються, а от шимерні досить добре тримаються, як для дитячої косметики - це плюс.

Макіяж очей на цьому закінчується - вийшли моно рожеві смокі.

Далі були рум‘яна, також у пальчиковій схемі нанесення. Колір персиковий.

Наступний етап - стрази🤩 різнокольорові і побільше. Головний страз зірка був на носі але відпав і загубився. Візажистка вирішила його повторно не ліпити.

Фінішна пряма - губи! Єва для цього обрала блиск від Colour Intense Magic Lip Gloss. Він дуже комфортний на губах, і як в явилось - нейтральний на смак😂

Вуаля! Мій макіяж готовий! Від жодного візажиста не почуєш - «Мама, ти така красива»🥰

Я вирішила зробити щось кольорове. Виконала поєднання тіней оранжевого, зеленого та синього, ну і звичайно куди ж без стразів. На фото модель кривлялась тому фото емоційні😅

Залишаю цей проведений час разом у скарбничці теплих спогадів🥰 Вітаю всих зі святом🌷