Iryna💋

#ilovemymommakeupclub

#ilovemymommakeupclub

Вітаю !

Вирішила долучитися до конкурсу, але нажаль зараз ми всі живемо в таких умовах коли з мамами нас може розділяти велика відстань і не у всіх є можливість провести з нею час.

Але я мама також і якщо не забороняють правила конкурсу,цей б'юти вечір я хочу провести зі своєю донею.

Скажу відверто, в дитинстві я не дуже цікавилась косметикою. Я любила цікаві книжки та навчатись. По справжньому косметика з'явилась в мене в дорослому віці. Але моя донька навпаки з малих років цікавиться моїми косметичками,дуже любить відкривати їх та діставати косметику ,робити макіяж , накладати патчі та маски на обличчя. Я їй не забороняю та часто купую свої власні маски з цікавими малюнками.

Для нашого бьюти вечора ми використовували тканиннi патчі для проблемнрї шкіри від Kocostar. Коли донька підросте,я хочу бути для неї прикладом та відкривати світ краси. Я знаю наскільки безцінним може бути час проведений разом з мамою.

Бережіть себе,любіть матусь! Бажаю кожній мамі здоров'я,сил та більше душевних зустрічей з коханими дітьми !

#ilovemymommakeupclub
#ilovemymommakeupclub