Ta_nyaaaaaaa

#testmakeupclub | Рум‘яна і туш Lamel

#testmakeupclub | Рум‘яна і туш Lamel
#testmakeupclub | Рум‘яна і туш Lamel

Усім привіт 🥰

Я уже встигла протестувати боксик Lamel і готова ділитися враженнями.

Стосовно рум‘ян я уже згадувала, що не являюся палким любителем цього продукту, та не використовувала його у своєму макіяжі до недавнього часу зовсім. Тож три відтінки - вагоме поповнення у моїй косметичці.

А туші обожнюю. Що цікаво, то від бренду Lamel ще не пробувала жодної, хоча маю у запасі із серії Oversize 👀

Пропоную спочатку розпочати з туші, яка викликала у мене захват.

#testmakeupclub | Рум‘яна і туш Lamel
#testmakeupclub | Рум‘яна і туш Lamel

Багатообіцяюча назва, чи не так? 😏

Туш знаходить в зеленій тубі, її об’єм 10 мл.

Доволі щедро.

Представлена лише у чорному кольорі.

Її щіточка силіконова і має цікаву форму. На кінчику вона дуже тоненька, завдяки чому легко промальовувати вії зі сторони внутрішніх кутиків очей. Зі сторони основи щіточка ширша, стандартна. Отож по довжині йде на звуження.

Щетинки у щіточці середньої довжини, ближче до короткої.

Дозатор працює непогано, однак на тоненькому кінчику щіточки завжди залишається зайва крапля туші. Однак її я з легкістю прибираю, тобто використанню це жодним чином не заважає.

Колір насичений чорний, без домішків інших відтінків.

Текстура однорідна, без грудочок.

Туш наноситься дуже легко і зручно навіть враховуючи те, що вона нова і, відповідно, рідша.

З перших промальовуючих рухів по віях помітно як вони стають довшими. Відчутно довшими.

При промальовуванні повіки не брудняться, а якщо і залишається плямка, то легко прибирається сухою ватною паличкою.

Завдяки тонкій щіточці на кінці дуже зручно промальовувати навіть найкоротші вії, без ризиків потрапити щіткою в око.

Від туші я отримала реальний ефект накладних вій.

Мої вії стали мега-довгими, додалося трішки й об‘єму. Вії досягають вій, і це не жарти, тільки гляньте на фото 😌

Враховуючи, що туш нова і рідка, вона не склеює вії! Відчувається доволі комфортно.

Алергічних реакцій не викликала.

Протягом дня не осипається зовсім, не відбивається на повіках.

Отож здається у мене з’явилася нова УЛЮБЛЕНА туш. Однозначно фаворит!

Адже вона так гарно подовжила вії, підкрутила їх і додала об‘єму 🔥

Дівчата, а ви пам’ятаєте цю популярність нових 406 та 407 відтінків? Я тоді тааак довго трималася, але у висновку все одно придбала 407 відтінок 🤣

Мій відгук на нього був тут - https://club.makeup.com.ua/post/26681/

Зазначу про всі рум‘яна, що вони зручні у нанесенні (здебільшого), за що і полюбила їх. У мене ще є у відтінку 404, такими користуюсь як скульптором уже третій рік.

Пігментація усіх просто ШАЛЕНА 😱 З ними треба бути обережними.

Єдине, що засмучує у цих рум’янах - дуже нестійке, слабке пакування, яке з часом у кращому випадку розхитується, у гіршому - ламаються і відпадає кришка.

Дуже яскравий, «барбішний» рожевий, який на обличчі дає ефект морозного «рум‘янцю» і за правильної кількості нанесеного продукту виглядає доволі натурально.

Мінус цього відтінку: саме по текстурі рум’яна здалися найбільш крихкими серед усіх.

Ось ці яскраві відтінки загалом тушуються трохи складніше, ніж нейтральні, природніші.

З назви персиковий, приблизно так і виглядає.

Дуже насичений теплий яскраво оранжевий, може навіть трішки червонуватий відтінок.

Дуже і дуже пігментований, як усі інші.

Мені подобається як саме цей відтінок освіжає колір обличчя, роблячи його на вигляд більш здоровим. Особливо подобалося використовувати цей відтінок у холодну пору, однак не відмовлюсь від нього і влітку!

З назви повинен бути «слива», але мені більше нагадує відтінок темної пильно-рожевої троянди з коричневим підтоном.

Найбільш наближений до натурального серед трьох описаних.

Напевно саме тому він став моїм фаворитом. На обличчі також виглядає найбільш природним. Дуже гармонічний.

При нанесенні трішки капризний, тому частіше дотушовую його спонжем (після пензлика).

Ось такий дуже яскравий і цікавий боксик потрапив до мене на тестування, за що вдячна команді MUC.

Туш стала новою улюбленицею, навіть Eveline Variete вирішила відкласти 😁 Рум‘яшка теж прикольні, тепер можна використовувати різні відтінки в залежності від настрою і макіяжу загалом))