MAXIMOVA🌷

Роз-па-ков-ка!

Роз-па-ков-ка!

Тож сьогодні відкриваємо подарункову коробочку із засобами для волосся від українського виробника JOKO BLEND

*Маленький відступ: з брендом я вже знайома по засобам для обличчя. Перша моя гідрофільна олійка була саме від JOKO BLEND, вона має цікаву гелеву консистенцію та добре розчиняє макіяж. Також користуюсь ензимною пудрою цього бренду, вона гарно очищає шкіру та «шліфує» її, має приємний аромат.

Використання доглядової косметики для обличчя було вдалим, пора знайомитись з засобами для волосся!😊

Бренд пропонує подарункове упакування. Є два види наборів для волосся:

  • перший складається з безсульфатного шампунь для нормального волосся та бальзаму для всіх типів волосся
  • другий який я маю включає спрей-термозахист для волосся та флюїд для волосся "Кератиновий шовк"

Останній і розпакуємо!

Коробка виглядає гарно, по дизайну одразу зрозуміло, які продукти всередині. Баночки розміщені в брендованому бавовняному мішечку, який дуже зручно потім використовувати повторно🫶

До перегляду підготувала відео та вже активно користуюсь цими баночками, щоб в скорому поділились з вами враженнями.

Роз-па-ков-ка!