Швець Карина🤍

Ензимна пудра від Joko Blend

Ензимна пудра від Joko Blend
Ензимна пудра від Joko Blend

Мені випала нагода спробувати ензимну пудру від Joko Blend , яка є відносною новинкою у бренду.

А ще скажу спойлер на майбутній огляд: взагалі вона у мене йшла в наборі зі свіженькою пілінг-скаткою😋 про яку я неодмінно розповім вже скоро.

Подивіться на це пакування самого наборчику: льняний мішечок, в який поміщені засоби, виглядає дуже естетично та мінімалістично. І також його можна залишити та використовувати повторно (що я і планую робити), а це доволі екологічно.

Але давайте повернемося все таки до пудри⬇️

Ензимна пудра від Joko Blend
Ензимна пудра від Joko Blend

Хотіла я її спробувати ще з того самого тестування восени, але в мене була ще половина банки моєї старої ензимки. Начитавшись багато відгуків, мене привабили такі моменти в ензимній пудрі від Joko Blend:

🟣адекватний склад на основі двох ензимів

🟣маленький розмір самої баночки

🟣хороше співвідношення ціни до обʼєму засобу: 70 г пудри коштують 358 грн (а на знижках зараз взагалі 284).

Мені подобаються невеликі і компактні пакування косметичних засобів, і тут стався метч, бо як для 70 г пляшечка доволі невеличка.

На ній вказана вся потрібна інформація, в тому числі і те, що перед використанням пудру треба струсити.

Також є прописані загальні терміни придатності та термін придатності після відкриття - 6 місяців.

І ще мені сподобалось, що весь текст продубльовано англійською.

Єдине що б я змінила тут - це сама кришечка фліп-топ, тому що в мене часто через неї дуже довго і мало висипається продукт, а коли я натискаю на пляшку, то ляпає нормальна така порція. Якби отвір був трохи ширший, це було б набагато зручніше.

💜Oryza Sativa Starch - крохмаль, отриманий з рису.

💜Maltodextrin - полімер глюкози, наповнювач.

💜Talc - тальк

💜Sodium Cocoyl Isethionate - поверхнево-активна речовина, жирна кислота, отримана з кокосової олії

💜Sodium Alginate - полісахарид, отриманий з бурштинових водоростей, використовується як загущувач та стабілізатор.

💜Papain - фермент, отриманий з папайї

💜Bromelain - фермент, отриманий з ананаса

💜Carrageenan - полісахарид, отриманий з водоростей, який використовується як загущувач та стабілізатор, емульгатор

💜Sodium Polyacrylate - полімер, який використовується для підвищення в'язкості або водовбирання.

💜Citric Acid - кислота, яка може використовуватися як регулятор кислотності або антиоксидант.

💜Parfum

💜Lauroyl Lysine - похідна амінокислоти, яка виготовляється з натуральної кокосової жирної кислоти (кокосової олії). Найчастіше використовується як засіб для кондиціонування волосся та шкіри.

💜Ascorbyl Glucoside - є похідним L-аскорбінової кислоти, водорозчинна форма вітаміну С.

Насправді це перша моя ензимна пудра, яка майже не піниться.

Вона має ультралегкий помол, схожий на борошно, при додаванні води на руках відчувається невеличке тепло і утворюється ніби як молочна емульсія.

Можливо, мої фото до/після не надто інформативні, тому що наразі в мене мало сальних ниток і чорних цяток (слава Богу). Але з тим мінімумом, який наявний, пудра справилась дуже класно: освітлила вмістиме пор, навіть трохи підчистила їх, + шкіра після використання засобу виглядає відполірованою і блискучою.

І при цьому пудра діє дуже мʼяко, тобто немає такого агресивного очищення і сухості шкіри після процедури.

Тому я думаю, що навіть з більш забрудненими порами ця пудра справиться так само вдало і делікатно.

До речі, продукт має доволі приємну віддушку, яка не подразнює і не набридає.

Ця пудра вразила мене своєю ефективністю і при цьому лагідною дією, за що я можу сміливо її рекомендувати вам. Це абсолютно універсальний продукт, який підійде навіть людям, що знаходяться на лікування акне (як я). Засіб не порушує шкірний барʼєр, при цьому гарно освітлює пори.

Враховуючи її величезний обʼєм, доволі демократичну ціну та хороший склад, пудра однозначно заслуговує уваги ☺️ ну і звичайно, що завжди приємно підтримати відчизняного виробника, тим паче, що в Joko Blend є такі сипатичні подарункові набори, які можуть виручити, коли не знаєш, що подарувати подружці ;)