Белявская Марина

#ilovemymommakeupclub

#ilovemymommakeupclub

Немає ціннішої людини в житті ніж мама! Моя мама-моя подружка. Ми з нею на одній хвилі і з дитинства я мріяла бути в усьому схожою на неї. З самих малих років мама привчала мене до краси, вчила необхідним речам, казала що справжня жінка має бути доглянутою та красивою. Вона дозволяла брати її косметику, завжди казала що я прекрасна. Мама купила мені мою першу помаду та тіні, досі пам'ятаю як невміло я тоді фарбувалась))

Я виросла і ми так само з мамою лишаємось дуже близькими ,хоч бачимось не часто.

Наш бьюти-вечір зазвичай проходить під келих вина та смачний десерт🍮за обговоренням не тільки новин а й б'юти знахідок. Ми робимо маски для обличчя та рук, ніг, переглядаємо фільми або слухаємо музику, можемо навіть потанцювати.

#ilovemymommakeupclub

Дуже часто ми купуємо з мамою схожі засоби. Наприклад от зараз відкрили для себе косметику від Dushka. Нижче я покажу що саме. Ну і бальзами для губ від Mermade то любов.

Мамина шкіра нормальна, вікова.

  • Зараз вона використовує:
  • Крем для обличчя з трьома гіалуроновими кислотами від Dushka
  • Сироватку з двома гіалуроновими кислотами від Dushka. Ці засоби пахнуть просто неймовірно, свіжим ананасом. Де купити думаю видно по упаковці.
  • Для тіла це завжди суха олійка від Nuxe, мама її обожнюю
  • Також в фаворитах у мами гель з муцином равлика від Tink. Мама використовує цей гель як експрес маску для покращення кольору обличчя.
  • Для губ це сяючий бальзам Mermade Київський торт
  • Ну і звісно улюблені мамині парфуми - Miss Dior. Це парфуми для мене асоціюються лише з мамою, вона купує їх багато років.

Зараз я користуюсь:

  • Для догляду за обличчям це завжди улюблена сироватка від Vichy Mineral 89
  • Крем для обличчя Beauty Derm
  • Рисовий крем для обличчя від Dushka, класно підходить для комбінованої шкіри
  • В пару до крема взяла сироватку з біозолотом від Dushka
  • Для губ улюблений бальзам Mermade Champagnе
  • Мій парфум зараз та парфумерне Я - аромат Amor Amor від Cacharel

Мамо, я тебе люблю! Любіть своїх мам, цінуйте та бережіть!