Олена Романюк

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Привіт 🌷 Сьогодні у мене на огляді тестувальний бокс LAMEL від MakeUp Club. У цей яскравий набір входять рум'яна у відтінках 406 Pitaya, 407 Apricot 408 Plum і туш подовжуюча з ефектом накладних вій Fly Lashhh Mascara.

Бокс приїхав у гарному картонному пакунку з логотипом бренду. Усі косметичні засоби мали захисну плівку.

Почну огляд з найбажанішого засобу, це туш подовжуюча з ефектом накладних вій Fly Lashhh Mascara.

Яскравий зелений тюбик точно не загубиться в косметичці!

Що обіцяє виробник? Миттєва довжина, ультрачорний колір та довготривала формула.

Які ж мої враження?

  • Силіконова щіточка з тонким кінчиком - це любов, чудово профарбовує усі куточки вій, навіть найкоротші. Зазубринки на щіточці дуже делікатні, не царапають.
  • Довготривала формула - я користувалася більше тижня, роблячи макіяж очей щодня, 8-10 годин туш добре трималася на віях, без відчуття важкості, пекучості
  • Ефект накладних вій (як обіцянка виробника) - у моєму випадку, це добре підкручені вії, вигин тримається весь день
  • Ультрачорний колір - дійсно, колір насичений, чорний, не йде в сірість протягом дня.
  • Зручність нанесення - комфортно, але похапцем нафарбуватися не вийде, треба уважно нашаровувати, витягуючи вії, щоб туш зробила заявлений ефект. У процесі нанесення, за рахунок вузької щіточки, у мене не було проблем з цяточками туші на повіках
  • Стійкість та демакіяж - як я вже зауважила вище, туш стійка, у мене не осипалася. У вітряну й прохолодну погоду, коли у мене сльозиться зовнішній кутик ока, туш не залишила слідів. Демакіяж я роблю звичайною міцелярною водою Garnier з ватним диском. Туш змивається начисто, і великий плюс, не залишає ніяких натяків на шкірі під очима, тобто нічого не треба підчищати
  • Мінус (для мене) - залишок туші на дуже вузькому кінчику щіточки, треба знімати перед нанесенням, щоб не було злипання через завелику кількість

Додаю фото мейкапів очей за цей тиждень тестування. Я використовувала для цього:

  • Туш подовжуюча з ефектом накладних вій Fly Lashhh Mascara LAMEL (на усіх фото, нанесення в 1 шар)
  • Олівець для брів Lamel 403
  • На повіках: світлий відтінок з палетки для контурингу Essence 10 Lighter Skin та на рухому частину рум'яна LAMEL 408 Plum (так-так 😉, виходить дуже гарно, наносила пензликом)

Туш подовжуюча з ефектом накладних вій Fly Lashhh Mascara LAMEL чудово підкручує мої прямі, світлі вії, добре тримає вигин, робить погляд виразнішим та відкритим. Ну і родзинка, це гарний відтінок рум'ян LAMEL 408 Plum, який виглядає надзвичайно ніжно з блакитними очима

Переходимо до найяскравішої частини боксу LAMEL від MakeUp Club, це рум'яна.

  • Формат пакування - доволі простий, прозора кришечка, пластикова основа під колір відтінку рум'ян. Як вже усі зазначали, пакування доволі тендітне. За тиждень кришечка розхиталася, але тримається. До речі, такі засоби, як рум'яна, хайлайтер, тіні для брів я тримаю в окремому мішечку в своїй косметичці, в ім'я безпеки 😅
  • Рум'яна дуже пігментовані й насичені, це видно одразу. Добре переносяться на пензлик, не залишають пилу навколо себе
  • Стійкість та щільність рум'ян - якщо ви переборщили з нанесенням на щоки/вилиці/носик, а це дуже легко з такою пігментацією, то долонькою, пальчиком або чистим ватним диском ситуацію легко виправити. Все, що потрібно й залишено, дуже добре тримається, макіяж залишається яскравим, обличчя виразним. Я наносила й на повіку, то все прекрасно, колір не змінюються, не зникає. Остаточно демакіяж роблю міцелярною водою Garnier, змивається добре

Мої враження від відтінків та свотчі рум'ян LAMEL поближче:

  • 406 Pitaya - блідо-рожевий, насичений неон, стиль Barbie, мода початку 2000-х 🩷 На блідій шкірі в комбінації з блакитними очима освіжає, додає ніжної яскравості та об'ємності обличчю. Займає 2-ге місце в моєму рейтингу
  • 407 Apricot - тропічно-ягідний відтінок, потрібен лише легкий доторк пензлика на щічки, коли ви посміхається, зовсім трішки, щоб додати свіжості. Займає 3-тє місце
  • 408 Plum - чайна троянда, максимально наближений відтінок до гелевого олівця LAMEL 405. Відтінок став моїм улюбленцем, на щічки, вилиці, повіки, наношу усюди 😅 Ідеально підійшов, почесне 1-ше місце

І нарешті, мейкапи цього тижня, виконані за допомогою чудового боксу LAMEL від MakeUp Club .

Цього тижня я тішила в Zoom своїх замовників по роботі яскравими очима, тож, звітую, що використовувала:

  • Туш подовжуюча з ефектом накладних вій Fly Lashhh Mascara LAMEL (на усіх фото, нанесення в 1 шар)
  • Олівець для брів LAMEL 403
  • На повіках: світлий відтінок з палетки для контурингу Essence 10 Lighter Skin та на рухому частину рум'яна LAMEL 408 Plum
  • На губах: блиск Essence Juicy Bomb 101 Lovely Litchi

Максимально просто, в той же час яскраво та гармонійно з моїм кольором волосся та шкіри.

Дякую за увагу, бо допис вийшов дуже довгим, хоча намагалася максимально коротко й об'єктивно.

І ще скажу, дівчата, які часто пишуть про тестувальні бокси, ви героїні 🩷

Окремо дякую MakeUp Club за чудову можливість спробувати яскраві кольори від LAMEL 🩷