Spodobaieva Maryna

NanoCode

NanoCode

Напевно потрібно почати з того, що я не професіонал. Просто хочу поділитися з вами своїм відгуком і досвідом, як з іншими дівчатами. Знайти хорошого кваліфікованого спеціаліста своєї справи, це ще той квест, особливо коли постійно бачиш негативний досвід своїх знайомих. Таких історій дуже багато, що можна писати збірку і напевно навіть не одну.

Я більше притримуюсь того «Що Вашу шкіру повинні найкраще знати - Ви самі». Звісно, ніхто не каже, що це буде швидко і ніхто не агітує відмовитися від походу до спеціаліста. Я наприклад в постійних пошуках, думаю багато хто мене зрозуміє.

Тож повертаємось до ультразвуку. Ультразвукова чистка обличчя - це нетравматична процедура чистки за допомогою ультразвукового скрабера. Процедура чистки має свої переваги, включаючи видалення забруднень, зайвого себуму і покращення кровообігу, що сприяє здоровому вигляду шкіри, вирівнянню тону, допомагає зменшити застійне акне та зменшити розширені пори.

Плюсом для мене є, процедура менш затратна по часу і у порівняні з механічною, більш поверхнева і підходить майже всім типам шкіри. Звісно, я не рекомендую проводити в період загострення.

Підійде, якщо в Вас є такі показання:

  • Закорковування пір.
  • Тьмяний відтінок шкіри.
  • Наявність набряків.
  • Схильність шкіри до жирності.
  • Розширення пір.
  • Знижений тонус шкіри.

Протипоказання:

  • Наявність у пацієнта вугрової хвороби на стадії загострення.
  • Виношування дитини та годування груддю.
  • Наявність шкірних захворювань, прояви яких локалізовані на обличчі.
  • Наявність пухлин.
  • Період після ліфтингу.
  • Бронхіальна астма.
  • Наявність інфекційного захворювання (маються на увазі важкі форми).
  • Наявність ушкоджень шкіри на обличчі.
  • Гіпертонія (маються на увазі важкі форми).
  • Ішемічна хвороба серця.
  • Аритмії (у формі нападів).
  • Тромбофлебіт.
  • Тяжкі форми захворювань щитовидки.
  • Епілепсія.

Звісно я рекомендую проводити такі процедури в гарному настрої і не в період застуди. Частота залежить від типу шкіри та потреб, зазвичай в мене виходить в більш холодний період 1-2 рази на місяць, літом вже 2-3 рази.

Тож моя підбірка до процедури і трішки пояснення (буду рада всім рекомендаціям, якщо щось не так):

  1. Гель-пілінг використовую зазвичай в душі для зняття ороговілого шару шкіри для кращого результату.
  2. Гель холодної гідрації від NanoCode наноситься на 10 хвилин.
  3. Ультразвуковий скрабер, він в мене вже третій рік, ніяких нарікань немає, замовляла на R🔌.
  4. Маска після чисти обличчя від NanoCode на 15 хвилин після процедури.
  5. Бутилочка з розпилювачем в період використання скрабера.
  6. Спиртові серветки чи спиртовий розчин, для дезінфекції рук та скрабера .
  7. Додатково в мене: бумажні серветки та бавовняні пафи, для зняття гелю та витирання скрабера в період чистки.
NanoCode
NanoCode
NanoCode
NanoCode
NanoCode
NanoCode
NanoCode

Застосовується в якості підготовчого засоби перед процедурою. Його унікальна гелева формула не містить абразивних частинок, але дозволяє прибрати надлишки шкірного жиру і забруднення, розширити пори.

Склад: вода очищена, екстракт мальви, екстракт алое,

сечовина, поліакрилат натрію, саліцилова кислота, парфумерна композиція, метилпарабен, феноксіетанол, пропілпарабен, PEG-40 касторова олія гідрогенізована.

Трішки з опису:

  • Екстракт Мальви містить натуральні антиоксиданти, полісахариди, вітаміни і фенольні речовини. Він нормалізує рівень pH і заспокоює шкіру, зміцнює її захисні функції, прискорює загоєння пошкоджених ділянок, допомагає в боротьбі з набряками і синцями, а також збільшує виробництво колагену.
  • Екстракт Алое Віра – потужний зволожуючий компонент, глибоко проникає в шари дерми. Гель для холодного гідрування з алое дбайливо розм’якшує і заспокоює шкіру, очищає від омертвілих клітин, усуває роздратування, освіжає і знімає втому, запобігає зневодненню і забезпечує легкий ефект ліфтингу.
  • Саліцилова кислота є одним з найбільш ефективних і м’яко впливають ексфоліантів. Відлущуючи ороговілі частинки, очищаючи пори зсередини від надлишків себума і бруду, вона не пошкоджує шкіру. Також вона знімає почервоніння, зменшує вираженість пігментних плям.

Застосування: на очищену шкіру нанести невелику кількість гелю, накрити зверху плівкою, чесно я не завжди накриваю плівкою мені краще нанести більш густим шаром. Різниці не помітила. Через 10 хвилин протерти шкіру поетапно сухим ватним спонжем або серветками.

Пакетика 20 мл. вистачає на 3-4 процедури.

Маска для звуження пір, як завершальний етап відразу після процедури.

Склад: Aqua, Kaolin, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glyceryl Stearate, Glycerin, Lanolin, Aloe Barbadensis Extract, Malva Sylvestris Extract, Zinc Oxide, Panthenol, Menthol, Titanium Dioxide, Farnesol, Ceteareth-12, SC-C02 Eucalyptus Extract, Cetyl Palmitate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sorbin Acids.

Також опис:

  • Екстракт Евкаліпта забезпечує антисептичний, бактерицидний, дезодоруючий та матуючий ефект. Він сприяє звуженню пор, усуває жирний блиск, живить і насичує шкіру корисними речовинами, знімає роздратування, протистоїть появі висипу вугрів. У комбінації з ментолом освіжає та вирівнює колір обличчя, дає охолодження та відчуття оновленої шкіри.
  • Екстракт Мальви є найсильнішим рослинним компонентом антиоксидантної та зволожуючої дії. Заспокійлива маска для обличчя з мальвою незамінна після процедури очищення, вона сприяє відлущуванню ороговілих частинок, допомагає відновити пошкоджений ліпідний бар'єр і уникнути почервоніння, сухості і стягнутості.
  • Екстракт Алоє Віра забезпечує інтенсивне зволоження та освіження шкіри, знімає роздратування, позбавляє лущення. Крім того він має антимікробну та протигрибкову дію, запобігає появі зморшок, зміцнює природний імунний захист епідермісу.
  • Д-пантенол усуває ознаки дискомфорту, захищає від подразнення та стимулює якнайшвидше відновлення тканин.
  • Біла глина (каолін) підсушує і очищає епідерміс, усуває зайвий шкірний жир і регулює його подальший виробіток для запобігання жирному блиску.

Застосування: на очищену шкіру нанести невелику кількість маски, залишити на 15 можна 20 хвилин, зняти вологими серветками. Звісно я змиваю звичайною водою.

В цілому досить не погана маска, приємно холодить обличчя, але в моєму випадку почервоніння не сильно знімає. Поки в мене фаворит маска від Fraijour маска для обличчя зі зволожуючим та заспокійливим ефектом.

Всім дякую за увагу.