Zhukovka 🌸

#sportlifemakeupclub

#sportlifemakeupclub
  • Дуже хочу підтримати цей розіграш , адже ідея мене надихнула переглянути свою галерею і з головою пірнути у свій спортивний світ 🏋🏼‍♀️ На приз не претендую , адже всі фото архівні 📸
  • Я і спорт наразі речі несумісні , адже декрет забирає багато сил і єдині мої віджимання - це дістати іграшки з-під дивану😂

    Проте так було не завжди , з 2019 року я працювала інструктором аквааеробіки в найкращому готелі Шарм-Ель-Шейху "Rixos" .

    Водний спорт буквально на очах підтягує тіло і після кожного тренування я бачила як покращується мій вигляд , як підтягуються сідниці , а целюліт, безпощадно тане на очах , як шоколад на сонці 🫠
  • На фото я в сірих шортах подаю команди 🩳
#sportlifemakeupclub
#sportlifemakeupclub

Звісно ніяк не обійтись без присідань з вагою . Обожнюю відчуття , коли після тренування ноги наче невагомі 🏋🏼‍♀️

Пляжний волейбол , один з найпрекрасніших активних видів спорту . Залізний Порт , пляж "Стамбул" - це найкращі спогади !

Взагалі , я люблю активні і екстримальні види спорту, так , шоб аж дух захоплювало . Тому обираючи між йогою і парашутом , я не задумуючись пригаю з гори 2000 метрів 🪂
Або на прямих лижах лечу 65км/год ⛷️

Спорт буває різний , він однозначно змінює життя ! В моєму випадку на незабутні яскраві емоції 🌈 Головне знайти своє 😉