Hurska🩷

Escentric Molecules Molecule 01

Escentric Molecules Molecule 01

Вітаю дівчатка🫠

Хочу поділитися відгуком про туалетну воду яка в період непереносимості парфумів стала для мене віддушиною✨

Після корони👑, мої вподобання щодо парфюмерії дуже змінилися. Якщо раніше мені подобались солодкі аромати, то зараз я можу користуватися лише свіжими та молекулярними ароматами.
Дуже багато людей жаліються на те, що не відчувають аромат молекули. Я наприклад не відчуваю зовсім аромат другої молекули та дгугого есцентріка, але дуже відчуваю першу молекулу та перший есцентрік.
Особливо обожнюю першу молекулу❤️.

Аромат був представлений світу в 2010 році.

Об'єм: 100 мл.

Стать: унісекс
Класифікація: елітна

Тип аромату: деревинні, квіткові, мускусні

Початкова нота: Iso E Super

Нота серця: Iso E Super

Кінцева нота: Iso E Super

Спочатку мені пахне мокрим, свіжоспиленим деревом, стружкою. Через хвилин 40 я починаю відчувати вже іншу деревину, яка вже полежала на сонечку, підсохла і стала солодкою. Пахне саме розпеченою, солодкою деревиною. І саме ця нота розпеченої, солодкої деревини не зникає протягом доби. Аромат то зникає то з'являється але він не покидає мене. У мене ця молекула активується саме при жаркій погоді, на сонечку 🐞 та коли зростає температура тіла.

Шлейф:

На наявність шлейфу дуже сильно впливає температура. Якщо тепло, жарко то шлейф буде кілометровий.

Реакції на аромат:
Оточуючі роблять компліменти, запитують, що це за аромат, одна жіночка навіть ходила за мною по магазину і в кінці запитала яким парфумом я користуюсь.

Мінуси:
До мінусу я можу віднести тільки те, що аромат активується лише на теплій шкірі і в теплу пору року.

Раджу спробувати, якщо втомились від тяжкості ароматів, або просто хочете спробувати щось незвичайне🤗