alena.rosee

Ароматні Ритуали вдень та вночі

Ароматні Ритуали вдень та вночі

Любов до бренду Rituals дала мені нових парфумерних фаворитів серед спреїв для тіла , тому сьогодні пишу про Спрей Карма 💚 та Спрей Аюрведа ❤️

Ароматні Ритуали вдень та вночі

Допис про крем для релаксу від Rituals тут: https://club.makeup.com.ua/post/37985/

💛 Про спреї

Мені сподобався формат цих спреїв не тільки через прекрасні аромати , а і інші фактори , а саме:

  • Це безалкогольна формула , спрей можна наносити і на волосся , і на найчутливішу шкіру
  • Хоч і має свій оригінальний аромат, але міксується з іншими парфумами (Якщо потрібно 🤭)
  • На волоссі звучить просто шикарно , при цьому волосся не сушить та не жирнить
  • Іноді наношу не тільки на шкіру , а і на одяг , плям не залишає .
  • Саме цей формат дуже зручний , 20 мл, спрей , зручно брати з собою навіть в найменшу сумочку 👌🏻
  • Кожна формула спрея на водній основі і містить натуральні екстракти в залежності від обраного аромату.

Про аромати ✨

The Ritual Of Karma 💚

✨У флаконі:

Священий Лотос 🪷

Цитрусові 🍋

Білий чай 🌱

Пахне свіжо-квітково з цитрусовими нотками, досить позитивно , аромат асоціюється з ранковим світанком , гарним настроєм , гармонією , він бадьорить , але не містить нічого грубого у своєму звучанні . Як такового чаю у будь-яких проявах я не чую, але загальний настрій мені подобається .

Нота водного Лотосу досить виражена , аромат не замилюється на шкірі.

Стійкість у нього менша за інші , всього пару годин .

Обожнюю ним користуватись зранку 🌞

The Rituals of Ayurveda ❤️

✨У флаконі:

Індійська Троянда 🌹

Квітковий Мед 🍯

Солодкий Мигдаль 🥜

Це мій афродизіак , я не подумала б ніколи по опису , що мені так сподобається цей аромат , але сталося кохання 🔥

Він манкий , густий та освіжаючий одночасно. Має досить хорошу стійкість, годин 5-6.

Пахне трояндовим лукумом з ноткою цианістого мигдалю , дуже сексі 😏

Користуюсь зазвичай ввечері або наніч , цей аромат просто закохав в себе з першого пшику ❤️

А ви пробували якісь спреї у Рітуалс? Чи сподобались вони вам? ✨