ДАРÍЯ КÓВАЧ

MAYBELLINE FIREWORK

MAYBELLINE FIREWORK

Привіт, красунечки🕊️

Цей допис я почну незвично.

Цифра 400

Які думки і відчуття?

Відчуття титанічної праці, генерації ідей,створень дописів не «на колінках» і ВЕЛИЧЕЗНА ВДЯЧНІСТЬ тим, хто читає мене активно, хто постійно підтримує, кого я ніколи не бачила в житті, але відчуваю тепло в кожному слові

Мої міцні обійми вам🫂

МОЄ РІШЕННЯ

Я хочу змінити формат свого блогу, трохи видозмінити огляди.

Я довго шукала щось «своє», що буде відображати мене, що буде впізнаваним і про мене

Тому у мене новий фон (біле хутро, бо я обожнюю хутро,обожнюю білий,це чистий і добрий колір), нова обробка (мова йде про кольорокорекцію), новий стиль написання (тепер в кінці будуть DARIIA’S IMPRESSIONS (мої враження), менше тексту загального вигляду та розпису складу, більше про використання і власні враження) та нове розподілення

Ви знаєте, що я маю 2 власних #️⃣

#BeautyзДарією та #GRWM

ВІДТЕПЕР

ДОПИСИ-суто з оглядами доглядових засобів і декоративної косметики. Мінімум мого обличчя, максимум продукту (#BeautyзДарією )

LOOKS- відео макіяжі, фото макіяжі, розпаковки, тренди і тд. А ось тут, мене все так само буде багато (#GRWM )

Тому заглядайте і на ту вкладку, якщо щось пропускаєте♥️

Сподіваюсь зміни вам сподобаються

Дякую, що ви зі мною-це для мене дуже цінно

І знаєте, коли я побачила цю цифру (до речі, завдяки привітанню Zhukovka 🌸 )

Я згадала той час, коли для мене мати 5 підписників і 2 лайки-це було ОГО!

Мій перший виграш у розіграші косметики Karaja, перші знайомства і як ми всі з вами були на «Ви»

Півтора року в клубі-це для мене вже не просто хобі і «щоб розвантажитись»

Це частина життя

І коли в інших соц.мережах мене впізнають і кажуть «О,я вас читаю на makeupclub» або «Щойно бачила ваш допис в клубі»- це просто 💔

(І ще був випадок,коли дівчинка довго на мене дивилась в магазині косметики, а в її телефоні я випадково побачила наш клуб,тому можливо впізнала👀)

Дякую команді MUC, за клуб, за знайомства, за реалізацію

І за можливість тестувати новинки👀

Ну давайте вже до них, цих рожевих красунь 😍

MAYBELLINE FIREWORK

Приїхали мені ці красуні в рожевому зіп пакеті, який не був заклеєний, за що я дуже вдячна, бо я ненавиджу зривати упакування🙈

Всередині також була листівка і це «Привіт, крихітко»🥹

Ну і головне, дві туші. Водостійка та звичайна

Обидві вони мають яскраво рожевий футляр, (маєте памʼятати, що все чорне,біле і рожеве-це до мене), але навіть візуально вони різні окрім того, що одна з них водостійка

Як ви можете здогадатись, з блакитними літерами-це водостійка туш. Там так і написано «waterproof»

А ще є відмінність на кінці туші, де у неї купа літер (і малий квадратик з написом «cils sensational», в той час як у звичайної простий квадратик «lash sensational»

Також сам футляр не рівний, а з такими рельєфними частинками, що імітують (як на мене феєрверк, але бачу, шо це нібито показано 360°)

Багатообіцяючі туші, чому?

Щіточки

Однакові силіконові щіточки, на які не набирається величезна кількість продукту. Такою формою я користуюсь вперше, але мені максимально зручно. Зізнаюсь, я не очікувала «вау», бо я звикла до тонких щіточок, по типу sky high, а всі туші з іншим видом щіточки мені просто не підходили.

Але про це згодом

Упакування

Туш дуже приємно тримати в руках, за рахунок цих рельєфів, вона дуже стильна і зручна.

Формула

Гелева формула з провітаміном B5 яка має подовжувати вії, не обтяжуючи та не склеюючи їх

Відмінність і подібність

Кожна туш працює однаково, жодної різниці в нанесені нема. Є різниця виключно у стійкості, бо водостійку ви навряд змиєте (це ще перевіримо)

Нанесення

Максимально легке, достатньо 1 шару, щоб вії вже вражали, але я завжди наношу 2, бо люблю «подовше і потовстіше»🤭 Справді заявлений ефект підтверджено, мені подобається. Щіточки зручні!

Стійкість

Обидві туші максимально стійкі, не осипаються, не мажуться, не течуть, не відбиваються

Відчуття

Я не відчуваю вій. Інколи таке буває, що ніби хтось сів тобі на вії. Тут абсолютний комфорт, як і у Skyhigh. І жодної чутливості очей, бо з деякими у мене все ж буває сльозоточивість і печіння.

ВІДМІННОСТІ

ЗВИЧАЙНА

Змивається водою дуже легко, а от міцеляркою важкувато) Тому є підозра, що вона як і skyhigh та lash sensational-змивається теплою водою. (Не можу це стверджувати, але у мене вийшло🤭)

ВОДОСТІЙКА

Не можна з нею лажати,бо підтерти вже не вийде. Вона застигає миттєво і вже нікуди не подінеться, ні з повіка, ні з вій

Змивається важко, що міцеляркою,що гелями для демакіяжу, їй потрібна гідрофільна олія або олеогель

Водою змити не реально, холодна взагалі проти неї ніяк, а от тепла лише зімʼяла вії

Я В ЗАХВАТІ!

Я дуже хотіла спробувати і я вражена, для повного комплекту мені гелю не вистачає, також нового

І я буду «укомплектована»🙈

А як вам?

Обіймаю 🤍