Hrystja_

Maybelline Firework… чи буде вражаючий ефект?

Maybelline Firework… чи буде вражаючий ефект?

Тому не буду тримати інтригу до кінця, зразу спойлер: від них я просто в захваті;)

Спочатку водостійка:

Це моя перша туш такого плану, в мене ніколи не було водостійкої.

Дизайн в них ну дуже аж класний, особливо в водостійкої: поєднання рожевого і голубого зачаровує.

Аплікатори в обох схожі, тільки в цієї більше загнутий.

Наноситься легко, безпроблемно. На повіках утворений ніби захисний шар, який додатково захищає вії.

Вони стають зразу такі міцні, ніби в коконі, і тримають форму до кінця дня.

Змивається важко. Спочатку я спробувала змити міцеляркою Bioderma, яка для мене стала улюбленою. Вона не змила туш взагалі, навіть не розмазала. Тоді взяла гідрофілку, і таки змила туш.

Гідрофілкою, до речі, це робиться моментально, без зусиль.

Для мене це туш не на кожен день. Це туш святкового макіяжу чи вихідного дня...або святкової вечірки десь біля води. З нею можна не переживати за свій вигляд, ефекту панди не буде.

Maybelline Firework… чи буде вражаючий ефект?
Maybelline Firework… чи буде вражаючий ефект?

Тут показую вигляд без туші взагалі. В мене зовсім непримітні вії, і на перший погляд можна зробити висновок, що їх нема😅.

На мене вона справила просто феноменальне враження.

Насправді, це туш, яка дійсно варта уваги.

Вона мені протрималася весь день, я була і на сонці, і потім після дощу, і на дитячому майданчику, де було море пилу і піску.

Вона взагалі не осипалася, і на неї ці фактори абсолютно не вплинули.

Вона дуже легко і швидко наноситься, не утворює грудочок, гарно розділяє вії. Створює ефект максимально природніх і при цьому великих вій.

Туш буде доречною всюди, на будь -який день.

І я її взагалі не відчуваю на віях, вона максимально легка і комфортна, ніби туші немає взагалі.

Старалася показати в різних ракурсах і при різному освітленні...

Змивається дуже легко міцеляркою.

Ця туш однозначно стала моїм фаворитом: і через такі підкручено- розділені вії і через легкість.

Це моя щира рекомендація🩷