Spodobaieva Maryna

Azulene Water Calming Ampoule

Azulene Water Calming Ampoule

Історія про те, як ти йдеш купувати сироватку Bor-Tox Peptide, але не купуєш. Чи то любов до ромашки чи до лавандового кольору відразу заполонили мою увагу. Швидким поглядом оглянувши склад, я вже була на касі.

Тепер трішки про азулен і чому я не довго думала. Азулен витягнутий із ромашки, ідеально зменшує запалення, почервоніння та набряк. Протизапальні властивості азулена відомі всім, як засіб при лікуванні акне, він гарно знімає подразнення завдяки своїм заспокійливим, антибактеріальним та протизапальним властивостям. Також є антиоксидантом, має здатність захищати шкіру від пошкоджень. Оскільки азулен є рослинним інгредієнтом, він підходить всім типам шкіри і навіть чутливій. Цей продукт глибоко зволожує, ефективно бореться із зневодненістю та підтримує водно-ліпідний баланс шкіри.

Які проблеми вирішує :

  • Сухість;
  • Лущення;
  • Заломи та зморшки на шкірі;
  • Порушення гідроліпідного балансу;
  • Підвищена чутливість;
  • Подразнення;
  • Розширені пори.
Azulene Water Calming Ampoule
Azulene Water Calming Ampoule

Звісно, як завжди всюди різний склад, тож склад з самого пакування: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (81%), Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Hydroxyethyl Urea, 1,2-Hexanediol, Sodium Guaiazulene Sulfonate(10,000 ppb), Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Portulaca Oleracea Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Panthenol, Lysine, Histidine, Arginine, Aspartic Acid, Threonine, Serine, Glutamic Acid, Proline, Glycine, Alanine, Valine, Methionine, Isoleucine, Leucine, Tyrosine, Phenylalanine, Cysteine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sodium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Artemisia Annua Extract, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Water, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Dipropylene Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Polyglyceryl-10 Myristate, Carbomer, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Allantoin, Adenosine, Disodium EDTA, Sodium Polyacrylate, Fragrance, Cl 42090, Cl 17200, Sodium Citrate.

Повністю розбирати його не буду, але що є цікавого:

Основою є екстракт ромашки (81%), відома своїми вираженими заспокійливими та загоювальними властивостями. Вона тонізує шкіру, швидко заповнює нестачу вологи та усуває стягнутість та лущення.

Дев’ять видів різномолекулярної гіалуронової кислоти, хоча не деяких сайтах вісім на деяких десять, я нарахувала чогось дев’ять. Але вже дуже добре, вони допомагають запобігти втраті вологи, оптимізують структуру шкіри, сприяє регенерації епідермісу, зменшує дрібні зморшки та надає шкірі гладкості та ніжності.

Екстракт зеленого чаю має тонізуючі та зволожуючі властивості, а також діє як антиоксидант, захищаючи шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Пантенол активізує процеси відновлення цілісності шкірних покривів, зменшує почервоніння та подразнення, і має виражений ранозагоювальний ефект.

Лактобактерії нормалізують мікрофлору, підвищують опір шкіри до негативних факторів навколишнього середовища. Блокують синтез меланіну, та допомагають позбутися пігментних плям. Лактобактерії стимулюють вироблення власної гіалуронової кислоти, яка перешкоджає зневодненню та зберігає молодість шкіри.

Комплекс амінокислот живить шкіру, стимулює процеси оновлення та регенерації. Вирівнює рельєф та сповільнює старіння шкіри.

Просто величезний рослинний комплекс захищає від зневоднення та насичує клітини вологою. Також в складі є гліцерин, ніацинамід, кава(кофеїн), олія жожоба, арганова олія, олія таману, морінги та оливи.

Сироватка має рН 5,5 та підтримує здоровий баланс шкіри.

Враження: сироватка по текстурі більш водяниста, швидко поглинається, я особисто не відчуваю ніякої прохолоди, про яку всюди пишуть. Має максимально приємну ніжну віддушку, пахне різним різнотрав’ям. Перші пару хвилин є мінімальна липкість, хоча я очікувала більшої, але потім, це все проходить. Для мене поки ідеальна комбінація на ранок сироватка + SPF, без відчуття перегруженої шкіри. Чесно я навіть її використовую під зону навколо очей. В неї дуже великий об’єм 100мл. можна не шкодувати.

Сироватка доглядає та заспокоює шкіру обличчя. Після її нанесення, на шкірі зменшуються подразнення, лущення, стягнутість та відчуття дискомфорту. Шкіра стає свіжішою, заспокоєною, через пару хвилин помітно, як трішки вирівнюється тон.

Всім дякую🤍