getejra

#myperfecthaircolor команда брюнеток

#myperfecthaircolor команда брюнеток

завжди обожнювала бути брюнеткою (шатенкою) і ось мої 10 причин:

1. в тебе завжди виразне та наче скульптуроване обличчя за рахунок контрасного відтінювання темним кольором

2. темний колір волосся ідеально виглядає з сірими та блакитними очима

3. для мене темне волосся це трішки про "відьмацтво" ( видно, всі жінки відьми з дитинства зробили свою справу)🙃

4. темний колір виглядає драматично та витончено, що дозволяє обрати безліч яскравих поєднань з аксесуарами та одягом

5. темний колір волосся виглядає дорого та "породисто" 🤩 (сподіваюсь я нікого не ображу цим жартівливим порівнянням)

6. темний колір волосся має значно більше блиску

7. брюнетки завжди виглядають серйозніше і це великий плюс, якщо ти керівниця, директорка (але особисто для мене серйозність людини визначається її поведінкою та вчинками. а не кольором волосся 😉)

8. брюнетки з волоссям зібраним у "кінський" хвіст виглядають як професійні спортсменки 😎

9. палітра можливих кольорів у брюнеток неймовірно вражаюча, ти можеш обирати відтінки з незначною різницею в тонах, але виглядатимеш вже зовсім інакше і кожного разу інакшою, про що говорю зі свого власного досвіду( так як я обожнюю свій натуральний колір волосся, але сивину вже необхідно трохи підфарбовувати - то 3 роки підбирала ідеальне комбо з темних відтінків безаміачних фарб, щоб вийти на свій власний колір, зараз це суміш трьох фарб в певній пропорції).

10. і останній пункт, можливо не важливий для когось іншого, але це мій особистий топ і власна асоціація- брюнетки як шоколадки 🍫 - смачні та спокусливі.

хочу наголосити, що всі прописані мною пункти тут - це моя власна думка та інтерпретація і в жодному разі та ніяким чином нікого не хотіла образити - абсолютно кожна особлива, вражаюча та неперевершена красуня🌺

Мені здається що максимально виграшніми візуально у мене є невеличкі стрілки графітового, насиченого чорного, смарагдового або глибокого синього кольору, туш, персикові рум'яна в кульках та блиски ніжних пастельних кольорів.

Додам ще фото без макіяжу, мені здається ща так і колір волосся виглядає максимально природньо.