AsyaFox

#myperfecthaircolor рудою лисичкою бути круто :з

#myperfecthaircolor рудою лисичкою бути круто :з
#myperfecthaircolor рудою лисичкою бути круто :з
#myperfecthaircolor рудою лисичкою бути круто :з
#myperfecthaircolor рудою лисичкою бути круто :з

Привіт, це Ася! Я вже два роки тонуюся в рудий, і от чому на мою думку, це крутий колір:

1. Я просто обожнюю як рудий підкреслює колір моїх очей, що ж там, він будь які оченята виділить, особливо зелені та блакитні ( пищу з захватом коли бачу таких дівчат)

2. Рудий візуально робить шкіру персиковою, а щічки рожевими :з

3. Яскравий колір волосся - завжди плюс до вашого настрою, я візуально ніби випромінюю тепло :)

4. З руденьким моя фантазія ніколи не спить, я люблю асоціювати себе з ельфійками, лисичками японської міфології, і це надихає доповнювати образ тематичними прикрасами

5. Руденькі будуть цікаво виглядати у будь якому одязі, яскравому чи не дуже, в чудернацькому чи стриманому - без різниці !

6. Руденький це колір що гарно вимивається, від мідного до медового, ваше волосся буде виглядати мило завжди, допоки ви знову не поновите бажаний колір.

7. Цей колір пасує всім, варто лише підібрати вдалий відтінок, а їх дуууже багато, від мідного і до медового - вистачить всім)

8. Кажуть, що руді відтінки надають власницям візуальної чуттєвості, ніжності, грайливості (Руді дівчата - це вогонь !!)

9.Рудий - це колір якого можливо домогтися природними способами, це неабиякий плюс для людей що не переносять будь які хімічні фарби.

10. Вас завжди будуть пом'ятати. Не раз в своєму житті, люди не запом'ятовували моє ім'я, але говорили : "Та то ж ось та...РУДЕНЬКА!" - а це вже про щось говорить))

Щодо макіяжу:

Я люблю використовувати рожеві, персикові, бронзові, коричневі тіні, рожеві рум'яна, світлий тон, свої засоби прикріляю )

Дякую вам , що дочитали до кінця, а я побгіла до лісу, стріляти з лука! Жартую) Всім цьом <3

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor рудою лисичкою бути круто :з
#myperfecthaircolor рудою лисичкою бути круто :з
#myperfecthaircolor рудою лисичкою бути круто :з