inspirit_inspires

Чому бути рудим вогником це класно (^3^)/~☆ #myperfecthaircolor

Чому бути рудим вогником це класно (^3^)/~☆ #myperfecthaircolor

10 причин бути рудою панянкою, та захоплюватися своїм відображенням у дзеркалі 🔥

Чому бути рудим вогником це класно (^3^)/~☆ #myperfecthaircolor

1. Ти сяєш на сонечку. Буквально у тебе запалюється вся голова, особисто я від цього кайфую))

2. Ти помітна в натовпі. Так так, подруга не може знайти мене в метро в час пік? Ні, такого не було, мене завжди видно)))

3. Тобі йде золото, ніби його для тебе і відкрили. Хоча срібло теж непогано виглядає, головне обіграти 😏

4. Заради тебе створюють теплі палетки. Заходь на мейкап, тицяй на першу попавшу і вона буде тобі йти. Вона вже твоя. Всі коричневі палетки твої! 😁

5. Тобі йдуть всі кольори, головне підібрати потрібні відтінки. Колись я по дорозі на роботу, в одному й тому ж самому місці пересікалася з рудою жіночкою, яка була вдягнена в тотал пінк. Ми завжди одна одній посміхалися, тому що руді повинні триматися разом 😉

6. Рудий майже назавжди, як і чорний. Для когось може бути мінусом, але мені пре, що я можу не оновлювати колір і просто бути різних відтінків рудого, бо він не вимивається.

7. Тобі відкриті двері на фестиваль рудих в Ірландії. Так, це найрудіша подія у світі. До речі, 26 травня відзначається всесвітній день рудих людей і я чекаю привітання в коментарях 😜

8. Ти ломаєш вщент стереотипи. "Рижий-рижий, конопатий, вбив дідуся лопатой", "Я що, сама рижа?", "Гірше тільки рудий і кудрявий". Рудий це гарно! До речі, про останнє, більшість людей на планеті насправді мають кучері, а як їх проявити я вже писала в цьому пості:

🌼 https://club.makeup.com.ua/post/19233/

9. Тебе запам'ятовують. Якщо попросити когось описати руду людину, перше, що буде сказано – це яскравий колір волосся. Бо це тепер частина тебе, змирись 😁

10. Рудий – колір сміливості. Ти не соромишся бути яскравою, бути впевненою та сяючою 💛

Бажаю знаходити у собі сміливість і натхнення сяяти, і навіть не важливо, який у тебе для цього колір волосся 🔥

Дякую за те, що прочитала, шукай мене в інших соцмережах за цим ніком 🌼