O’Ostah

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor

Мало хто знає, але половину життя я намагаюсь приховати свій рудий підтон. От подобаються мені на собі холодні відтінки! Вперше я змінила свій темно-русяво-рудий на чорний у 15 років, і до 25 незмінно обирала фарби 1 ряду. Потім захотіла повернути натуральний, згодом повелась на трендовий airtouch і, врешті-решт, вийшла на неймовірний 5 рівень. Зараз я вважаю свій колір волосся ідеальним і кайфую від того, що:

#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
  • Мені не потрібно витрачати тисячі на тонування у салоні.
  • Моє темне волосся є повним відображенням мого характеру😏
  • Можу нафарбувати тільки губи і при цьому виглядати на всі сто.
  • Я завжди сяю: і на сонечку, і при штучному освітленні. О, скільки ж компліментів я отримую як від подружок, так і від незнайомців🥰
  • Якість мого волосся на висоті, немає потеби щось висвітлювати і слідкувати за переходами.
  • Можу помити волосся бюджетним Numero і всі будуть питати, яким люксом користуюсь і чи не зробила я відновлення у салоні 😎
  • Мій темний гардероб неймовірно пасує до темного волосся.
  • Я можу засмагати чи бути природньо блідою - темний колір підкреслить усі переваги.
  • Більше не реву над тим, що моє волосся відпадає, як це було після освітлення. Тепер я можу дозволити собі будь-які зачіски та укладки.

Врешті-решт, я просто кайфую від свого темного волосся, його шаленого блиску і рівного, щільного зрізу кінчиків. Але при цьому не втомлююсь захоплюватись яскравими рудими красунями, ефектними білявками, натуральними русявими, шатенками… Усіма дівчатами, які транслюють цьому світу красу та наповненість. Обожнюйте себе, будьте прогресивними та толерантними, усіх обіймаю та бажаю перемоги🤗