krutoguuz

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor

Все життя я вважала себе русявою і тепер під час визначення свого кольору волосся я не знаю до якого батальйону себе віднести. Точно не руда, не блондинка, то брюнетка чи все таки русява?

Питання залишається відкритим, допоможіть 🙏

Чому я люблю свій колір волосся?

  • він ідеально підкреслює мої брови, очі
  • він влітку на сонечку виглядає, як омбре або ж мілірування (іноді дуже цікаво вигорають пасма)
  • маючи тата світло русого з блакитними очима та маму шатенку з карими очима та чорними бровами, природа вирішила обрати мені середній колір між кольорами волосся батьків. В сім'ї більше немає нікого з таким кольором волосся, тому я вважаю це як особливість і дуже його люблю.
  • моє волосся не так помітно на підлозі 😂
  • в мене не вибагливе волосся і я значно заощаджую на догляді за ним
  • мені дуже подобаєтся, як моє волосся поєднується з засмагою. В моєму випадку з автозасмагою)
  • з ним круто поєднуються головні убори, а влітку це як ніколи актуально, бо волосся швидко нагрівається
  • волосся дуже гарно поєднується з білим/світлим одягом, контрастно
  • волосся ідеально поєднується з моїм контуром обличчя
  • макіяж з яким я відчуваю себе на всі 100% максимально простий, він підкреслює мої брови, трішки вирівнює тон обличчя та додає рум'янцю. Інколи це може бути олівець для губ, але іноді мені комфортніше просто з бальзамом. Улюблені продукти залишила під дописом 😍

То який в мене все ж таки колір?)

#myperfecthaircolor