O_Skomska

#myperfecthaircolor.

#myperfecthaircolor.

Цікавий челендж , щоб проаналізувати- чому саме цей колір волосся , що є зараз )

Я в команді брюнеток 🩷

Так чому ж саме він ?

1. Це максимально мій колір, в якому я відчуваю себе комфортно, він доповнює мене .

Були періоди, коли я хотіла вийти з темного, робила смивку, відрощувала ....але почувала себе з іншим відтінком "не дуже", ніби щось втрачала , обличчя виглядало , як на мене блідим та хворобливим)

2. Мені подобається, що в догляді він абсолютно не вибагливий. Волосся приймає, та вдячне за будь-який, новий шампунь та масочку)

3. Якість волосся чудова, воно живе, наповнене , та не має посічених кінчиків.

4. Щоб поновити колір - мені не обов'язково ходити в салони , я з легкістю можу купити улюблену фарбу , та зробити фарбування вдома.

5. Мені дуже подобається, який блиск має волосся в даному кольорі. Дуже часто за це отримую компліменти .

6 . Темний колір досить контрасний, на мені він приховує недоліки , та ніби підкреслює обличчя, та карі очі.

7. Бути брюнеткою - це значить - з легкістю поєднувати образ з одягом, ніколи не виникало із цим питань, багато відтінків дуже красиво доповнюють колір волосся.

8. Хммм...а тут вже складніше, бо пункти закінчились ) Темне волосся завжди в моді , це ніби база, яка завжди виглядає стильно та елегантно.

9. Дуже подобається, як виглядає червона помада з темним кольором волосся. Я використовую її достатньо рідко , лише на важливі моменти , але такий ритуал надає особливості певному святу .

10. Темне волосся дозволяє експерементувати в макіяжі. Але особисто для себе я зазвичай обираю:

  • в тінях - шоколадні відтінки,
  • обожнюю стрілочку,
  • а на губах нюдові олівчики та помади .

Взагалі не важливо , який колір волосся.

Головне відчуття внутрішнього комфорту, та гармонії . Саме цього Вам бажаю!