Інна ✨

Кремові рум'яна Makeup Revolution Mousse Blush у відтінку Grapefruit Coral

Кремові рум'яна Makeup Revolution Mousse Blush у відтінку Grapefruit Coral
Кремові рум'яна Makeup Revolution Mousse Blush у відтінку Grapefruit Coral

Давно задивлялась на цих крихіток від Makeup Revolution. Вирішила, що не можу більше терпіти!

Ну це просто витвір мистецтва, я вважаю! Рум'яна у скляній баночці, важкеньки, їх дуже приємно тримати у руках. Кришечка закручюється, вона яскрава, у тон до відтінку продукту, наче ягідна жилейна цукерка. Я отримала неймовірне естетичне задоволення просто від роспаковки та процесу фотографування!

Обрала для себе рум'яна у чарівному відтінку Grapefruit Coral. Текстура дуже м'яка, приємна, муссова - набирається легко і наче тане на шкірі. Гарно наноситься пензлем, спонжем або пальчиками. Продукт пігментований, але розтушовується дуже добре до напівпрозорого відтінку. У пакуванни 6 гр. рум'ян - вистачить надовго.

Дивіться, яки вони красиві!

Кремові рум'яна Makeup Revolution Mousse Blush у відтінку Grapefruit Coral
Кремові рум'яна Makeup Revolution Mousse Blush у відтінку Grapefruit Coral
Кремові рум'яна Makeup Revolution Mousse Blush у відтінку Grapefruit Coral

З відтінком я вгадала на всі 100%, бо це саме те, що я люблю.

На літо те, що треба - під засмагу та яскраву помаду буде ну дуже гарно!

Можливо для зовсім світлої шкіри вони будуть занадто насиченими, але я люблю нанести багато рум'ян на півобличчя, як в останній раз у житті, тому мені все подобається. Дуже красиві!

Рум'яна точно сподобаються всим, хто, як я, полюбляє ефект зашарілих на сонечку щічок. В лінійці є ще 4 відтінки різних кольорів, тож кожен зможе обрати по своїм вподобанням.