Ta_nyaaaaaaa

Bless Beauty Gel Pencil | Мій новий помічник у створенні макіяжу очей

Bless Beauty Gel Pencil | Мій новий помічник у створенні макіяжу очей
Bless Beauty Gel Pencil | Мій новий помічник у створенні макіяжу очей

Дуже люблю гелеві олівці за їх зручність у використанні. З олівцем Bless, як і загалом брендом знайомлюся вперше. Сьогодні ділюся враженнями.

На відео я уже показала як працює цей олівець, тож запрошую до перегляду - https://club.makeup.com.ua/looks/39425/

Попередньо олівець був запакований у захисну плівку, що гарантує його цілісність та те, що продукт новий.

Закривається звичайною кришечкою, а точити можна будь-якою точилкою. Він легко піддається вкороченню та загостренню.

Маса 1,6 грам.

Ціна 101 грн.

Олівець має дуже приємну гелеву формулу. Він м‘який і так ніжно сковзить по шкірі (зверніть увагу на відео, де я ледь торкаюся олівцем шкіри).

Аромат трішки хімозно-косметичний, синтетичний такий. Не дуже подобається, але це не так важливо у такого виду продукту.

Bless Beauty Gel Pencil | Мій новий помічник у створенні макіяжу очей
Bless Beauty Gel Pencil | Мій новий помічник у створенні макіяжу очей

Я обрала для себе давно бажаний коричневий відтінок, який має назву (і відповідний вигляд) - ШОКОЛАД 🍫

Такий приємний коричневий з нейтральним, а то й ледь холодним підтоном.

На відміну від кольору моко у Ламель, від Блесс підійшов мені ідеально, підкресливши колір очей, не надаючи хворобливого вигляду.

Насправді олівець у такому шикарному відтінку доволі універсальний.

Я обожнюю робити ним звичайну і розтушовану стрілку. Ідеально виходить заповнювати простір на лінії міжвійки, що візуально додає об‘єму і густоти віям, робить макіяж очей більш довершеним.

Також можна наносити як контур у макіяжі губ 👄 Саме таким відтінком виходить вдало візуально збільшити губки, візуально зробити їх більш пухлими.

Так от, олівець м’який і працювати ним - суцільне задоволення. Тушується він також легко, не переходить в інші відтінки. Застигає не відразу, що дає пару хвилин на роботу 😁 Лягає рівномірно.

А бачите як гарно він підкреслює колір очей? 😍 Загалом я впевнена, що він універсальний і підійде кожній.

Щодо стійкості.

Олівець чудово носиться до кінця дня на очах. Не стирається (звісно якщо навмисно не терти цю зону пальчиками, а я так грішу до кінця дня), не розмазується і не осипається.

Тепер хочу собі інші відтінки такого гелевого олівця для очей 👀