A.

Pureology Color Fanatic Leave-in Conditioner

Pureology Color Fanatic Leave-in Conditioner

До мого списку найкращого незмивного кондиціонеру Bumble and Bumble Hairdresser's Invisible Oil Heat/UV Protective Primer (ось допис: https://club.makeup.com.ua/post/6033/) додався Pureology Color Fanatic Leave in Conditioner, який я дуже сильно хотіла після рекомендацій Blowout Professor та Abbey Yung.

Цей незмивний кондиціонер дуже допомагає розплутувати волосся, не обтяжує його та має доглядові здібності.

Я людина із натуральним кольором волосся, однак через період, в який я трохи ігнорувала регулярне використання кондиціонера в душі та незмивних засобів, довжина мого волосся трошки суха.

Pureology Color Fanatic Leave-in Conditioner

Якщо вибирати між цим незмивним кондиціонером та від Bumble and Bumble, я б все-таки вибрала від Bumble and Bumble. Але останньому перемога далась ну з дуже маленьким відривом, бо обидва засоби дуже класні і виконують свої функції на усі 100 (та ще й мають функцію термозахисту та сонцезахисту). Різниця для мене полягає у:

  • більш інтенсивній парфумерній композиції (але далеко не такій сильній як у Davines OI, через що я наразі не можу користуватись Davines),
  • трішки більшій ціні ніж Bumble and Bumble.

Загалом, дуже рекомендую!

PS. У мене ще старе пакування, зараз цей засіб вийшов у нових світлих кольорах на пляшечці:)