saumary

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor

Привітики! Писала окремий допис про весь шлях мого волосся, а там дуууже багато змін: https://club.makeup.com.ua/post/36834/ тому зараз не буду зупинятись на цьому і перейдемо одразу до переваг блонду😍

  1. Можна зекономити на олівці або фарбі для брів, тому, що до блонду пасують натуральні брови, навіть якщо вони світленькі;
  2. Блондинкам легко перейти в будь-який інший колір, навіть дуже яскравий, через те, що волосся вже світле і його не потрібно додатково освітлювати, тому можна частіше змінювати образи, фарбуючи в яскраві кольори як усе волосся, так і окремі пасма;
  3. Якщо світле волосся натуральне, не фарбоване, то скоріш за все усе інше волосся на тілі також світле і не дуже помітне, що не може не радувати;
  4. Для підтримки кольору я не використовую ніякі тоніки чи тонуючі маски (рідко фіолетовий шампунь який не дає ніякого результату 😆), тому подушка завжди чиста, така ж ситуація і з ванною, коли змиваєш фарбу, ванна та усе навколо залишається чистим, але коли я фарбувалась в рудий то ванну потім неможливо було відмити довгий час🙈
  5. На світлому волоссі дуже красиво виглядають заплетені коси, різні зачіски та укладки. У мене кожне пасмо має індивідуальний колір, десь світліше, десь темніше, а ще влітку на сонці волосся вигорає, а знизу залишається темнішим, і коли робиш зачіску або укладку то кольори переплітаються і виходить ніби особливе дуже цікаве фарбування😍
  6. На світлому волоссі не так помітно лущення шкіри, лупа та сухі шампуні, звісно з першими двома проблемами краще звернутись до лікаря, але іноді саме через новий шампунь або інший неперевірений засіб для волосся може виникнути лупа або лущення і тоді дуже в нагоді стає саме блонд, на якому не так помітні ці недоліки;
  7. В мене дуже світла шкіра обличчя та і тіла загалом, тому зі світлим волоссям я виглядаю гармонійно, якщо б був темний колір то шкіра здавалась би ще більш світлою і навіть блідою чи нездоровою;
  8. При зміні одягу змінюється насиченість кольору волосся, а саме його сприйняття. Вдягнувши щось чорне волосся здається ще світлішим, але якщо вдягнути біле то волосся буде здаватись більш контрастним та яскравим;
  9. Навіть не дуже яскраві кольори помад виглядають більш яскраво за рахунок світлого волосся. Для повсякденного макіяжу найкраще пасують олійки для губ або блиски, а якщо потрібно вечірній макіяж то можна вибрати не таку яскраву помаду, але вона буде виглядати мега контрастно і акцентно;
  10. Дуже личать румʼяна та помади з рожевими підтонами, для макіяжу очей пасують сірі відтінки і загалом усі макіяжі здаються яскравішими. Білявий колір волосся ніколи не затьмарить навіть повсякденний нюдовий макіяж.

Блонд це моя мрія з самого дитинства і зараз це мій свідомий вибір. В своєму природному кольорі я почувалась як дуже спокійна сіра мишка бо волосся було русим з холодним підтоном, а хотілось зовсім іншого, тому зараз почуваю себе ідеально. Радію що все таки знайшла свій колір в якому дуже комфортно себе почуваю.

Мені здається, що після досягнення ідеального для мене блонду всі мої образи та макіяжі виглядать соліднішими та дорожчими🙈

Дуже важко обрати макіяж який найбільше личить до кольору волосся, адже вибір величезний!

Наношу макіяж я не кожного дня, іноді тільки війки можу підфарбувати тушшю, але часом хочеться чогось більш святкового. Саме для такого настрою обираю ось такий макіяж:

#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor

🎀 Тон: Holika Holika Clearing Petit BB Cream

🎀 Хайлайтер: Safi high lighter (202 ivor)

🎀 Олівець для брів: Eveline Cosmetics Eyebrow Pencil (soft brown)

🎀 Туш: Eveline Cosmetics Big Volume Lash Mascara (black)

🎀 Олівець для очей: Eveline Cosmetics Eye Max Precision (black)

🎀 Тіні: LN professional eyeshadows mega color (tone 12-1)

🎀 Олівець для губ: Eveline Cosmetics Max Intense Colour (26 runway plum)

🎀 Помада: Quiss Allure Matt Perfect Matt Liquid (05 rose cream)

Любіть себе не залежно від кольору волосся, адже усі кольори дуже гарні! Якщо б можна було фарбуватись без шкоди для волосся то я певно по декілька разів на місяць змінювала б кольори😆

Дякую за увагу🤍