Pro Krasu ❤️

Я тільки що вперше спробувала крем-суфле від Tink

Я тільки що вперше спробувала крем-суфле від Tink

Крем-суфле від Tink з чарівним ароматом кокосу та ванілі, і мушу визнати, що результати перевершили всі мої очікування!

Моїй сухій шкірі цей крем надав інтенсивне зволоження та необхідне живлення.

Що мене особливо вразило, так це висока якість натуральних інгредієнтів.

Засіб збагачений маслом ши, яке надає шкірі м'якості. Кокосова олія має живильні, зволожуючі та пом'якшувальні властивості, робить шкіру гладенькою та шовковистою. Екстракт ванілі допомагає підтримувати тонус шкіри.

Сердечна подяка за рекомендацію, адже Tink швидко став незамінним продуктом у моїй повсякденній косметичній рутині

Цей крем-суфле підходить для всіх типів шкіри, включаючи чутливу. Завдяки легкій текстурі він швидко вбирається і не залишає жирного блиску. Він глибоко проникає в шкіру, забезпечуючи зволоження та живлення, яке зберігається протягом усього дня. Клас!

Я тільки що вперше спробувала крем-суфле від Tink

Тауож спробувала пінний скраб для тіла "Кокос та ваніль" від Tink Superfood, і це було дійсно чудове відчуття! 😊

Легкий та спокусливий аромат ванілі з нотками кокоса ніби переніс мене на тропічний острів, даруючи відчуття абсолютної релаксації та спокою. Сам процес використання скрабу нагадує догляд у луксовому спа-салоні: шкіра після нього стає не лише очищеною, а й надзвичайно гладенькою та ніжною, наче шовк. Особливо захопила мене його пінна формула, яка робить звичайний процес очищення справжнім ритуалом краси, я просто балдію !

Вважаю, що цей скраб заслуговує на особливу увагу з боку тих, хто прагне перетворити звичайну рутину догляду за тілом у справжню насолоду.

Рекомендую його кожному, хто хоче дозволити собі трохи тропічного балування прямо вдома! 🌴

Ціна доступна у обох продуктів з сьогоднішнього огляду , тому не відмовляйте собі у кокосовій насолоді 🥥 І до зустрічі !