Yuriivna

Святкове замовлення доставлено

Святкове замовлення доставлено

Напередодні Дня Народження,спланувала покупки,також сайт надав знижку у вигляді -100 грн.Придбала все те,що давно хотіла,тому вийшло не міні посилка.

Отже,що у посилці?

Навіть вдалося обрати гарні та літні кольори.Від цього бренду ще щіток не мала,проте користуюсь зараз їх зубної пастою,тому до зубної пасти ще не вистачало таких же зубних щіток.Купляла їх в іншому магазині.

Так багато відгуків на цю продукцію,але я нічим ще не користувалась від них.Міцелярною водою зазвичай видаляю туш,або пігментовані тіні(блискітки).Ціна за такий об'єм бюджетна,цікаво як міцелярна вода буде в дії.

Позначка скоро сягне 25+,тому цей крем вже потрібен мені.На момент покупки мене цей крем дуже зацікавив,вдалося ще придбати зі знижкою.

Це чудо-засіб,я давно ним користуюсь.

Загоює все,що можна загоїти,причому робить ще швидко.Навіть,якщо є запальні висипи,дуже допомагає,тому левемеколь завжди у моїй аптечці.

Взяла для того,щоб не не брати з собою велику пляшку парфумів,це не зручно та й займає багато місця.Спочатку мала розчарування,поки набирала парфуми автомайзером,помітила що він знизу мокрий після заповнення.

Проте по-перше автомайзер добре набирає парфуми,а по-друге волога знизу автомайзера висихає і якби я ними не трясла ,вони не протікають,а купляла за дужеее бюджетну вартість.Також, колір дуже приємний та дівчачий,гарно переливається на сонці.

Планувала купити інші пробники олії,але заглянувши до кошика,помітила,що вони вже закінчились,обрала ці та не пожалкувала.Один пробник вже відкрила,мені подобається аромат,свіжий та має дещо приємну кислинку,добре очищує декоративну косметику.

Не знайома з Celimax,тому почала з пробників.

Потрапила на вигідну акцію,купляючи один засіб інший отримала у подарунок.

Таким чином,я купила крем,а отримала у подарунок тонер,для відновлення захисного бар'єру шкіри.Думаю,що ці засоби в дуєті будуть мати ефективну дію.

Довго обирала на цей раз і сонцезахист,я ще маю крем з SPF 20 та крем з SPF 30,проте сонечко вже активне,тому цього не достатньо для моєї шкіри.Обрала поки що мініформат,поки не користувалась ним,тому буде вже повноцінний відгук згодом.

Придбала по 2 пробника,вже користувалась даними засобами від цієї фірми,під плівку,для домашнього користування непоганий засіб.

Одного пакетика вистачає на приблизно 3 процедури.

Такою пилочкою користуюсь вже довго,зручна у використанні,нею зручно надавати форму нігтям.Безворсові серветки за свою бюджетну ціну якісні,ними я знімаю,разом з ацетоном лак з нігтів.

Серветки не залишаюсь ворсу на нігтях та їх на дуже довго вистачає.

Маску для обличчя поклали у подарунок,дякую.Я вже дуже давно ними не користувалась,але охолоджуючу маску зранку можна зробити та порекласувати.

Довго я обирала,яку саме сироватку мені обрати,поки обирала,то того вже не було у наявності,то іншої.Обрала все ж таки з молочною кислотою.Я вже встигла скористатися декілька разів нею,маючи поодинокі висипи на обличчі,помітила,що після нанесення трохи пече,але насправді це швидко проходить,та й печіння не дуже сильне.Поки що рано робити якість вагові висновки,тому повернусь пізніше з відгуком.

Користуюсь даним засобом вже не вперше. Добре освіжає ніжки в спеку. Допомагає при надмірній пітливості, а це наразі дуже актуально,бо саме час ходити в босоніжках. В складі містить саліцилову кислоту.Має охолоджувальний ефект для ніг. Його також можна використовувати для кросівок,хоча у цієї фірми є дезодорант саме для взуття.