wowmom

Ні, я не розчарована.... Я ЗЛА! Найгірший віддіночний бальзам, який я колись зустрічала.

Ні, я не розчарована.... Я ЗЛА! Найгірший віддіночний бальзам, який я колись зустрічала.

Значить, захотілося мені трошки змінити імідж. Ненадовго:) Я блондинка, але завжди хотіла спробувати рудий колір волосся.

І саме тому, я вирішила замовити віддіночний бальзам від Syoss. Цей бальзам я побачила у однієї блогерки. У неї вийшов на волоссі такий крутий колір. І, судячи з її сторіз, змивається з волосся він довго, але красиво.

Ні, я не розчарована.... Я ЗЛА! Найгірший віддіночний бальзам, який я колись зустрічала.

Бальзам замовляла тут, на Мейкапі. Судячи з опису на коробці, в мене повинен був вийти також красивий яскравий рудий віддінок. Та щось пішло не так.

Запах, м'яко кажучи, у бальзама не дуже, але то не найгірше. Туби, об'ємом 100 мл, мені вистачило на волосся трошки нижче лопаток.

Як я вже казала, я блондинка. Корінь десь на 8й глибині тону, довжина на дев'ятому рівні тону. Деякі прятки зовсім зовсім світлі.

Я зробила все по інструкції. Вимила волосся шампунем, добре віджала зайву вологу рушником, і щедро намастила волосся бальзамом. І результату - нуль.

Я тримала бальзам на волоссі десь годину. Звивалася звичайної теплою водою без шампуню. І весь рудий колір просто-напросто звився. Одразу.

Про те що я фарбувалась, нагадують лише трішки трішки руденькі корені. Виглядає це, м'яко кажучи, дуже не дуже. Зараз піду мити голову, але вже з шампунем, щоб змити остаточно це жахіття.

Я не знаю чому, і на якому етапі щось пішло не так, але бальзам Syoss Color Glow, зовсім не спрацював на моєму волоссі. Я дуже розлючена.

Але, справедливості заради, експериментів мені більше не хочеться.

Дякую за увагу.