Лепехо Лілія

мій ідеальний колір волосся!

мій ідеальний колір волосся!

я маю темно каштанове волосся від народження і думаю що такий колір ідеально мені підходить. для яскравості я додала просто освітлені пасма (усі ми жінки хочемо щось зробити з волоссям) тому це чисто тішить мене маленьку забаганку)
тож давайте я поясню, чому вважаю цей колір ідеальним:
1. такий колір майже усім підходить по кольоротипу очей, шкіри і тд.
2. простіше підібрати одяг, аксесуари бо майже завжди прекрасний метч.
3. колір дала мені природа, тому я думаю, що це найкращий колір, який мені може підійти.
4. такий колір виглядає доглянутим і "дорого". так само і з макіяжем, будь який підходить і буде виглядати доречно.
5. також такий колір гарно виглядає на сонечку, в зачісках можемо побачити більше об'єму, структурованості, чіткості (локони то особливо показують)
6. перед фарбуванням не потрібно робити освітлення, тому він не шкодить так сильно і з цього випливає доглянутість і догляд.
7. такий колір потребує менше догляду, ніж яскраві кольори, блонд і тд.
8. якщо фарбувати в мій колір, то можна знайти купу підтонів на будь який смак, холодний - теплий, жовтий - попелятий, рожевий - фіолетовий.
9. легкий у фарбуванні. не потрібно сидіти довго в кріслі, платити купу коштів за тонування, догляд, фарбу.
10. як би сильно не хотілось яскравих кольорів, то дивлячись на себе з моїм кольором і ніколи не проміняю, він ідеальний в усіх сенсах!

щодо макіяжу, я вважаю, що мені подходить більшість. люблю стрілки, яскраві акценти та контуринг зараз в мене це найголовніше, обожнюю робити скули, бо моє волосся ідеального підкреснює і робить обличчя більш струнким і рельєфним.
p.s. прікріплю фото до нещодавнього походу до салону)

мій ідеальний колір волосся!
мій ідеальний колір волосся!
мій ідеальний колір волосся!
мій ідеальний колір волосся!
мій ідеальний колір волосся!
мій ідеальний колір волосся!
мій ідеальний колір волосся!
мій ідеальний колір волосся!
мій ідеальний колір волосся!