Вікторія М🌹

Тонер з трояндовою водою

Тонер з трояндовою водою

Дивилась я на Мейкапі і хотіла придбати собі тонер з алое Secret Key Aloe Soothing Moist Toner

Та співпало так, що в цей же час Тетяна Супронюк надіслала мені посилку, де був рожевий тонік Secret Key

Вимог до тонеру я маю небагато

Важливо, щоб тонер був базовий, направлений на зволоження, а не на вирішення якихось проблем шкіри, які вирішують сироватки, в моєму випадку

Тому принципово важливо, щоб в складі не було жодних кислот або інгредієнтів, які конфліктують з моїм уже існуючим доглядом (наразі це азелаїнова кислота, вітамін С та пептиди)

Тонер з трояндовою водою

Основні інгредієнти тренеру Secret Key це - троянда, трояндова вода вітамін е, гамамеліс, гранат, гіалуронова кислота, зелений чай, камелія, лимон, морські водорості, огірок, папая та інші рослинні екстракти

Склад :Rosa Damascena Flower Water, Glycerin, 1,2Hexanediol, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Acacia Concinna Fruit Extract, Morus Alba Bark Extract, Physalis Alkekengi Fruit Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Polysorbate 80, Hydroxyethylcellulose, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Fragrance.

Нічого серьозного в цьому продукті не міститься, проте склад цікавий і різноманітний

В мій догляд тонер чудово увійшов і подружився з усіма активами

Має дуже рідку водянисту консистенцію

Можна наносити як ватним диском, та я полюбляю наливати на долоні і наче вмиватися ним

Зволоження я отримую середнє, та мені такої дії було достатньо , так як це не кінцевий продукт звідки шкіра отримує вологу

Швидко поглинається, не пече і не викликає неприємних реакцій, не залишає відчуття липкості

Єдине що мене смутило, це утворення всередині пляшечки якихось вʼязких напівпрозорих субстанцій

Гадки не маю що це таке, на пляшечці була пломба, коли я відкрила тонер вперше, тому мене це не сильно налякало, бо я розуміла що він не прострочений і новий

Маю припущення, що це утворення зʼявилось через грибний екстракт у складі тонеру