Гала 💟 Ольга

#sportlifemakeupclub

#sportlifemakeupclub
#sportlifemakeupclub
#sportlifemakeupclub
#sportlifemakeupclub
#sportlifemakeupclub
#sportlifemakeupclub
#sportlifemakeupclub

З 5 до 13 років займалась народними танцями. Отримала купу досвіду і розуміння свого тіла, що я за активність, за гнучність. Фітнес не моє - пробувала.

Мені трохи подобається біг за ту енергію яку можна в собі розбудити.

Ось побігала і наче прокинулось в тобі бажання жити, кров активніше рухається по венам.

Але в 29 я пішла на йогу. Банально боліла спина. Як мене затягнуло. Спілкування з тренером, пошук інформації. Занурення в йогу Аенгара. Я розчинялась в тренуваннях. Займалась більше року, були успіхи, але травма та погіршення здоров'я. Інтенсивність тренувань зменшилась. Але я досі кайфую від своїх домашніх вправ. Згадую ті часи в залі, ті пропси та вправи. Це кращі спогади мого дорослого життя. Коли ти відчуваєш себе, думаєш про своє тіло, розслабляєшься та напружуєшся.

Обожнюю зал йоги на Космічний м.Харків - Махараджа. Найкраще місце на землі, моя душа розквітала саме там🌺

Після травми спробувала стрейчінг, а тренерка запропонувала латінськи танці. Як народниця для мене фу латина, але я спробувала. Теж цікаві відчуття, розкриття себе. Знайдете мене на відео?

#sportlifemakeupclub