☕️ Karina ☕️

Маска для губ About face

Маска для губ About face

Пакування зручне, компактне. Щільно закривається, продукт не виходить за межі упаковки. Гарного рожевого ніжного кольору.

Маска для губ About face

Ціна ~100 - 150 грн.

У верхній кришці присутній аплікатор для нанесення маски. Дуже подобається, зручно (не забувати його очищати після нанесення (!)).

Також є дзеркальце. Зручно брати її з собою та наносити засіб будь де.

Сама маска рожевого кольору, містить приємний ягідний аромат.

Я застосовую її як нічну маску та інколи просто як звичайний бальзам для губ (передбачене нанесенням помади чи олівця).

Вона чудово живить мої губи, зволожує їх.

Маска містить вітамін Е та бджолиний віск для інтенсивного зволоження, пом'якшення і захисту шкіру.

Інградієнти: Mineral Oil, Tridecyl Trimellitate, Polyisobutylene, Microcrystalline Wax, Beeswax, Polystyrene-Block-Poly (Ethylene-Butyl-Butylene), CI 77891, Tocopherol Acetate, Parfum, CI 15850, CI 77491, Phenoxyethanol, C177492, CI77499.

1 інгредієнт середнього рівня безпеки.

Віддушка парфумерна. Додають у косметичні продукти, щоб продукт також приємно пах. Аромат у США та парфумерія у ЄС – це загальний термін у списку інгредієнтів, який у середньому складається з 30-50 хімічних речовин (але може містити до 200 компонентів!). Як цей компонент можуть використовуватися як натуральні, так і синтетичні інгредієнти. У натуральній косметиці виробники використовують натуральні ефірні олії або компоненти ефірних олій.

2 інгредієнти не знайдено.

Iron Oxides (Ci 77492). Цілком безпечний барвник.

Та полістирол - блок - полі (не змогла його знайти).

Алергію не викликав, мені сподобалася.

Використовували цей продукт?