DARIIAKOVACH

MERMADE БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ З SPF

MERMADE БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ З SPF

Привіт, красунечки 🕊️ Повз цю новинку пройти неможливо, MERMADE постійно тішить нас своїми новинками. Оскільки сонце вже дуже пекуче, я поспішила і придбала собі цей бальзамчик

І дуже сподіваюсь на спф для обличчя від Mermade 👀

MERMADE БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ З SPF
MERMADE БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ З SPF
MERMADE БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ З SPF
MERMADE БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ З SPF

Ну, якщо чесно, я обзаздрилась білою заздрістю дівчаткам, що отримали його в подарунок. По-перше-це неймовірно приємні відчуття, а по-друге, тестувати найпершими таку чудову новинку, ох, це найкраще, що може бути🥹

Тому, я теж хочу в той вагон найперших👀

УПАКУВАННЯ

Картонна коробочка гарного канаркового кольору, максимально літній і сонячний

Уся інформація зазначена на коробочці, а також склад

Всередині коробочки, маленький тюбик в стилі оновлених бальзамчиків, але в білому кольорі з такою

ж 💛 кришечкою

До речі, дуже гарне голографічне сонечко, що виблискує на сонці з позначкою spf15. Це дуже цікаве і незвичне рішення

На самому тюбику також дуже багато важливої інформації, тому загубивши чи викинувши коробочку, можна не переживати, інформація вся залишиться з вами

Аплікатор, запаяний і безмежно зручний

КОНСИСТЕНЦІЯ

Доволі густий бальзамчик, який важкувато було одразу витиснути але вже наступні використання були легкими. Бальзам прозорий, легко наноситься на губи та комфортно відчувається

АРОМАТ

Дуже цікавий, легко солодкий, фруктово-цитрусовий. Трохи відчувається мені манго, а більше яскраво персик. Але аромат прям ледь відчутний, не насичений

Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Synthetic Beeswax, Isopropyl Palmitate, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Ethylhexyl Triazone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Castor Oil Hydrogenated Ethoxylated, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Rosinate, Olea Europaea Oil Unsaponifiables, Parfum, Aqua, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Sodium Saccharin, Citral, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Geraniol, Geranyl Acetate, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Terpineol, Vanillin

ГОЛОВНЕ:

Олія оливи - цінна олія, що багата на антиоксиданти. Зволожує шкіру губ, доглядає та відновлює їх.

Олія абрикосових кісточок - надає губам природного блиску, живить їх та захищає від впливу вітру та холоду.

Plantasoft - рослинний комплекс який за своїми споживчими характеристиками повторює властивості тваринного ланоліна, допомагає загоїти мілкі тріщинки, відновлює пошкоджену шкіру губ та заспокоює її.

Суміш УФ-фільтрів - збалансована суміш УФ-фільтрів, які надають захист SPF 15.

ВЛАСТИВОСТІ

Формула містить комплекс рослинних олій, які забезпечують інтенсивне зволоження та живлення губ, допомагаючи зберегти їх м'якість та еластичність.

Пом'якшення та відновлення: Рослинні олії сприяють пом'якшенню та відновленню сухих та пошкоджених губ, залишаючи їх здоровими та доглянутими.

Захист від сонячних променів: Додаток SPF 15 забезпечує ефективний захист від шкідливих УФ-променів, запобігаючи сонячним опікам та передчасному старінню губ.

Бальзам я дуже хотіла, у мене ніколи не було бальзамів з спф. А так, як нещодавно відвідувала дерматолога, перевіряла родимки. Його слова про «сонцезахист на все тіло обовʼязково» дали зрозуміти, що губи то теж не захищені.

Тому мої відчуття неймовірні. Я обожнюю персик і манго, тому тут повне попадання

Ніжна текстура, що просто тане на губах і гарно зволожує їх

А також мої сухі кірочки поступово зникають

Тому беріть і ви не пошкодуєте, він прям дуже класний!!!

Зізнавайтесь, лежить у вас в кошиках?

Обіймаю🤍