☽Leila☾

#IHATETHISINMYROUTINE

#IHATETHISINMYROUTINE

Підтримую челенж https://club.makeup.com.ua/post/39861/ ))

Що я ненавиджу у своїй б'юті рутині.

  1. Рутина з волоссям- мити голову, наносити маску,бальзам й тп. Ой як я це ненавиджу. Я маю кучеряве, сухе й дуже пористе волосся- доглядати за ним то жах. Завжди мріяла прокинувшись вранці не йти у ванну й мочити волосся, наносити бальзам або кондиціонер , щоб мати змогу його розчесати й не бути одуванчиком,а потім чекати поки висохне, а просто мати пряме волосся від природи й розчесуватись без болю. Ех :(
  2. Доглядати за нігтями- майже кожні дві неділі підстригати,пиляти й тп, ще й добре зволожувати. Бо, якщо я знаходжу суху кутикулу, то обовязково повинна її здерти аж до плечей@_@
  3. Голитися- меганенавиджу, бо росте волосся на тілі так швидко, хоч кожен день голись(ото б воно росло так на голові:)+ моя шкіра чутлива й відразу подразнюється .Тому по максимуму тягну, ношу штани й тп тільки , щоб не робити цього.
  4. Стригти або фарбувати волосся - це стосується тільки незнайомих людей. Я сама собі кінці чикаю й фарбуюсь сама, чомусь мені завжди було неприємно , коли чужі люди це робили.
  5. Малювати стрілки - один раз нормально вийшло, а так завжди якесь око більше, якесь менше, а намагаючись виправити ситуацію я вже перетворююсь у грабіжника з "Один вдома 3", де йому пшикнули чорним балончиком, коли він хотів підглянути у дверний отвір для пошти. Тому я мегарідко малюю стрілки)
  6. Змивати маску з лиця - чомусь наносити мені не набридає,навіть приносить задоволення, а от змивати маску не люблю)

Хмм, наче все, що змогла пригадати з ненависного у догляді:)