AsyaFox

Missha perfect cover bb cream

Missha perfect cover bb cream
Missha perfect cover bb cream

Всім привіт , це Ася ✨

Ех, моє серденько вже змирилося з тим, що бездоганний по всім аспектам олівчик Мейбелін Татулайнер мені не підійшов, і знову нещадний удар…😅

В цей раз йдеться про бб крем від Missha.

Ця історія звучить аналогічно історії про невзаємне кохання бо:

😍 мені подобається в ньому все: запах, консистенція, ступінь перекриття (прикріпила фото де макіяж з цим бб), те як він тримається протягом дня, те як виглядає моя шкіра, і багато іншого.

😔але я не подобаюсь йому. Він викликає у мене комедони! Не могла з цим змиритися, адже дуже багато позитивних відгуків, порад, в додачу нормальний склад, тому пробувала по всякому, двоетапне очищення, перевіряла чи точно після нього зʼявляється проблема, що буде якщо не користуватися, і все ж знову приходила до того, що на наступний день після використання, як за традицією, мала один і той же результат. Попри всі рекомендації, кожна з нас унікальна, має свої особливості шкіри та організму в цілому, тому маємо що маємо. Про це не могла вам не розповісти! Наступним спробую Purito, кажуть що він схожий на цей бб.

Ось така історія 😅у всіх бувають факапи, головне не розчаровуватися, і тоді знайдете своє «справжнє косметичне кохання» що підходить саме вам ❤️

Всім цьом 💋