Julianna Vini

Догляд за порожниною рота

Догляд за порожниною рота

Мій догляд складається з :

- зубної нитки;

- щітки;

- зубних паст, які я періодично чередую;

- ополіскувачі для рота, які теж чередую.

Усі засоби беру вже не вперше, тому можу робити висновки.

Розглянемо догляд поетапно.

Зубна нитка Oral-B вощена з м'ятним смаком. Вощений пристрій допомагає зубам швидко звикнути до очисної процедури.

Матеріал: нейлон.

Довжина: 50 м. ( вистачить надовго)

Беру її вже давно та планую брати і далі. Знайома з іншими брендами, зупинилась саме на цій, так як вона найкраща по якості. Нитка еластична, комфортної товщини, гарної якості, must-have у моєму догляді. Потрапляє у важкодоступні місця та добре очищає. Товар відповідає опису від виробника та виконує своє призначення.

Ця зубна паста мій фаворит серед паст і не дарма. Як я про неї дізналась? Дізналась про неї випадково, під час відвідування стоматолога у приватній клініці. Я була записана на стандартну процедуру очищення зубів та під кінець процедури стоматолог використав саме цю пасту. Потім я почала замовляти пасту від Pierrot за рекомендацією спеціаліста. Дуже вдячна за таку рекомендацію, адже паста високоякісна та має дуже гарний склад і, що не менш важливо - відбілючий ефект. Не пусті обіцянки відбілюючого ефекту в описі, а вона працює насправді! Вона гарно очищує наліт, під час тривалого користування очищує навіть якісь темні куточки або темні місця, якщо такі є, надає профілактику появи карієсу.

Якісно очищує не тільки зуби, а ще й ясна. Не пошкоджує зубну емаль.

Також має приємний тонкий смак, але легкий, не ядерно м'ятний .

Інгредієнти: папаїн, ферменти (ензими)

Папаїн у складі пасти відбілює зуби, не пошкоджуючи їх (на відміну від інших відбілюючих речовин та складів, таких як бікарбонат натрію). Тому зубну пасту Pierrot, можна використовувати для щоденного догляду, не хвилюючись за стан своїх зубів. Папаїн перешкоджає забрудненню, а також має лікувальні антибактеріальні властивості.

Висновок: паста Pierrot - просто знахідка.

Зараз вона йде зі знижкою.

Користуюсь нею не на регулярній основі, але мені вона подобається теж, періодично купляю. Вона добре піниться та виконує свою функцію, економічний расход, гарна паста за свою ціну. Дарує відчуття свіжості та чистоти. Смак насичений м'ятний, не пекучий.

Паста густої консистенції, блискуча з відбілюючими кристаликами.

Інгредієнти: бетаїн

Бетаїн сприяє зменшенню кількості бактерій у порожнині рота, допомагає у профілактиці захворювань ясен та карієсу.

Формула засобу: із фторидом, без спирту, з гліцерином, з фтором.

Фторид перешкоджає бактеріям руйнувати зубну емаль, знижує ризик розвитку карієсу.

Паста гарна за своєю якістю, недорога, відбілює легкий наліт ( такий як від кави), очищує добре.

Ополіскувач для порожнини рота "Експерт. Захист ясен" від Listerine.

Ополіскувач для щоденного використання.

Інгредієнти: саліцилова кислота

Формула засобу: зі спиртом.

На відміну від ополіскувача від Colgate вона освіжає можна сказати ядерно. Іноді мені подобається і хочеться саме такого ефекту.

Смак: ядерна м'ята.

За заявою виробника, зменшує утворення зубного нальоту до 70% порівняно з чищенням зубів. Ретельно очищає важкодоступні ділянки та не порушує баланс мікрофлори.

Ополіскувач дієвий. Якщо для когось він є пекучим занадто - можна розводити з додаванням невеликої кількості води. В цілому ним теж задоволена.

Ополіскувач для рота "Освіжаюча м'ята" антибактеріальна від Colgate.

Формула засобу: із фторидом, без спирту, з гліцерином, з фтором.

Аромат: м'ята.

Має теж м'ятний смак, легкий, не прям сильний, тому не пече. Освіжає делікатно.

Особливості ополіскувача порожнини рота «Освіжаюча М'ята» від бренду Colgate ( від виробника):

- знищує до 99% шкідливих бактерій;

- підходить для профілактики гінгівіту, стоматиту;

- попереджає розвиток карієсу при регулярному використанні;

- утворює захисну плівку від впливу бактерій на 24 години;

- попереджає появу зубного нальоту;

- не містить етанол.

Дякую за увагу 🥰