K_Filonenko

Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof

Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof

Я дуже люблю доглядові засоби, а от декоративної косметики в мене дуже мало.

Маю в косметичці всього два гелевих олівці для губ, які підходять для моєї улюбеної помади, тому вирішила їх порівняти.

Перший стійкий гелевий олівець для губ LN Pro Filler Lip Liner відтінок 106 його я купила відразу після помади і він ідеальний. Дуже стійкий, легко наноситься та не розмащується. Структура дуже приємна, не сушить, не закочується в тріщинки, легко наноситься і не пошкоджує губки, тому інколи можу наносити без помади просто розтушовую. Він досить економний і ціна хороша.

Після досвіду з LN Pro Filler Lip Liner вирішила ще спробувати олівець від Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof відтінок 03 з лінійки Variete (що й моя помада). Від нього я не в такому захваті. Олівець має гарний колір та стійкість, не скочується і не западає в тріщинки, але наноситься трішки важче. Найбільше розчарування і випробування для мене в ньому це те, що його просто АРХІскладно підстругти. Для мене це виявилася задачка з зірочкою і на фото видно, що я з нею справляюся на 3 з мінусом.

Отже, висновок LN Pro Filler Lip Liner значно приємніший у використанні та догляді за олівцем, його точно ще раз куплю і рекомендую, а Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof більше, мабуть, не візьму.

Порада, як обрати ідеальний олівець. Раніше я дуже часто промахувалася з кольором помади чи олівчика, тому знайшла свій безпрограшний спосіб. Я беру з собою помаду, або олівець, який мені підходить і потім обираю до нього найкращий відтінок, не наношу на губи (варіант, якщо можете подивитися оффлайн). Раніше також часто придивлялася в магазині, але без порівняння і через різне освітлення розчаровувалася коли поверталася додому. Так назбирала цілу купу олівців, які мені не дуже підходили і доводилося їх міксувати, але наважилася і викинула їх всі, а натомість знайшла 2 але з гарними відтінками.


P.S.:Може хтось знає секрет, або чарівне заклинання, як їх підстругувати, без мук?)

Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof
Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof
Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof
Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof
Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof
Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof
Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof
Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof
Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof
Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof
Допис порівняння LN Pro Filler Lip Liner та Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof