Daniela P

Чудовий крем для обличчя від Revolution

Чудовий крем для обличчя від Revolution
Чудовий крем для обличчя від Revolution

Всім привіт! Знаю давненько мене тут не було, але я людина творча, тому пишу тільки коли є настрій і натхнення, тоді дописи більш доповнені😊

Сьогодні вирішила що пора розповісти про чудовий кремчик від Revolution Skancare✨

Так-так, Revolution випускає ще й доглядову косметику🩵

Я особисто про це не знала😅

Взагалі, бренд Revolutіon для мене це якісні продукти, не за всі гроші світу🫶🏻

До речі, ще я обожнюю цей бренд за стильне пакування✨

Тільки подивіться на цей кремчик👏🏻

За вакуумну ємність окрема подяка, тому що це надзвичайно зручно, економічно та гігієнічно🔥

Чудовий крем для обличчя від Revolution

Крім стильного дизайну та вакуумної туби, я ще можу відмітити це:

  • Приємний аромат. Крем має квітковий ненавʼязливий аромат. Відчутно його тіільки пр. нанесенні, далі запах не відчутно.
  • Класна консистенція. Крем має кремово-гелеву текстуру. Він зовсім не жирний, а такий легенький і лягає ніби вуаль. На обличчі не відчувається. Сам крем ніжного блакитного відтінку.
  • Моментальне зволоження. Після нанесення шкіра відразу стає більш красивою. Відчувається відразу , що шкіра зволожена, на дотик шовковиста та має здорове сяйво. І до речі обличчя після крему не жирний блінчик і не липке.😅

Взагалі, мене цей крем приємно здивував, я не покладала на нього великі надії, так як Revolution для мене більше по декоративній косметиці, ніж по доглядовій, але крем мені сподобався.

Тепер думаю можливо ще щось спробувати🤔

Вище додаю фото☝🏻

До речі цей кремчик не один, до нього є ціла лінійка - очищувальний гель, сироватка та бальзам для очей.