Lytvynenko

Зубна паста "Elmex" для чутливих зубів з амінофторидом

Зубна паста "Elmex" для чутливих зубів з амінофторидом
Зубна паста "Elmex" для чутливих зубів з амінофторидом

Elmex Sensitive - швейцарська зубна паста, вироблена у Польщі, що класифікується як аптечна та підходить для чутливих зубів.

До цього використовувала "Захист від карієсу". Вона мені подобається, враження тут - https://club.makeup.com.ua/post/17974/

Зубна паста "Elmex" для чутливих зубів з амінофторидом

Обʼєм: 75мл.

Пакування: пластикова туба зі зручною кришкою, з різьбою.

Консистенція: гелеподібна, проте все ж як паста. Піниться шикарно.

Колір: мутно-білий.

Аромат та смак: солоденька мʼята, абсолютно не пекуча. Має присмак лакриці для мене. Але не гидкої, а цілком прийнятно.

Відчуття на зубах: паста однорідна, мʼяка та без абразиву, не дряпає емаль та не хрустить на зубах. Дає відчуття чистоти та свіжості.

Відбілюючі властивості відсутні.

Із чутливими яснами та зубами працює чудово! Запобігає кровоточивості та делікатно очищує поверхню зубів.

  1. Aqua (вода) - забезпечує гелеподібну консистенцію пасти.
  2. Sorbitol (сорбітол) - використовується як зволожуючий агент і підсолоджувач. Він допомагає утримувати вологу, запобігаючи висиханню пасти.
  3. Hydrated Silica (гідратований діоксид кремнію) - використовується як абразив для видалення зубного нальоту і полірування зубів.
  4. Hydroxyethylcellulose (гідроксиетилцелюлоза) - загущувач, який надає пасті потрібну консистенцію.
  5. Olaflur (амінофторид) - активний інгредієнт, який сприяє зміцненню емалі та захисту від карієсу, оскільки він забезпечує доставку фториду до зубів.
  6. Aroma (ароматизатор) - додає приємний смак і запах пасті.
  7. Cocamidopropyl Betaine (кокамідопропіл бетаїн) - поверхнево-активна речовина, яка забезпечує піноутворення і допомагає видаляти забруднення з поверхні зубів.
  8. Saccharin (сахарин) - штучний підсолоджувач, який додає солодкий смак пасті без додавання цукру.
  9. Limonene (лімонен) - ароматична сполука, що отримується з цитрусових. Додає свіжий цитрусовий аромат.

Мені подобається усе, проте підсолоджувачів та ароматизаторів забагато(

Elmex Sensitive - цілком приємна, не пекуча паста, що добре виконує свою роботу по догляду та очищенням зубів, не викликаючи кровоточивість ясен.

Вона не зробить зуби білішими, проте делікатно та якісно очистить емаль.

Мені її смак здається специфічно солодким, на це впливає досить велика кількість підсолоджувачів та ароматизаторів. Якщо вас це не лякає, то спробуйте цю досить непогану пасту.

А я трохи вагаюся, чи хочу її повторити.