Natalia

Любов до себе - моя супер сила ❣️ #lovemakeupclub

Любов до себе - моя супер сила ❣️ #lovemakeupclub

Кожна дівчина, жінка хоче виглядати гарно та бути впевненою в собі. Але далеко не кожній легко дається ця впевненість...Боротьба з собою, виклики собі, марафони для покращення свого тіла , експерименти з різною косметикою по догляду за шкірою тіла та обличчя...це все я пройшла ), моя боротьба за впевненість та красу розпочалася ще із шкільних років, і в мене все почалося із схильності до надлишкової ваги, моя не впевненість в собі - це і є зайві кг.( Що я тільки не пробувала, і дієти, і чаї, і спорт.....І хочу сказати одне - із всіх експериментів, самий дієвий комплексний підхід - це збалансоване 3-х разове харчування, пити багато води і просто бути активним + до цього всього я додала догляд за тілом - результат просто вогонь! -20 кг за 3 місяці і бархатний стан шкіри. Обгортання - я не думала що це так ефективно, але це дуже ефективно!, я роблю гаряче обгортання через день по такій схемі (душ - скраб - обгортання 40 хв - батер або крем, чи масло для тіла). Використовую ось такий догляд Reclaire Body Care. Набір "Потрійний гарячий антицелюлітний комплекс"

І дуже мене мотивує бути кращою версією себе - цитата Коко Шанель " Коли дівчині 20 – вона має красу, яку їй дала природа. У 30 – ту, яку вона зробила сама. А в 40 – на яку заслужила."

#lovemakeupclub

♥️♥️♥️

Любов до себе - моя супер сила ❣️ #lovemakeupclub