𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Бальзам-маска від La'dor Wonder Tear

Бальзам-маска від La'dor Wonder Tear
Бальзам-маска від La'dor Wonder Tear
Бальзам-маска від La'dor Wonder Tear

Бальзам-маска від La'dor Wonder Tear у мене була у пробному варіанті.

Об'єм 10 мл. Повний формат одразу не наважилась брати через сумнівні відгуки.

Бальзам-маска від La'dor Wonder Tear

Бальзам-маска у звичайному саше.
На вигляд дуже незвична, бо рідкувата як для такого засобу, більше нагадує шампунь.

Рідина прозора, злегка мутна, має приємний квітково-трав'янистий аромат. Запах на волоссі після миття ледь-ледь відчувається.

На своє відносно довге волосся як раз вистачило 1 пробника на одне застосування.

Із-за рідкої консистенції бальзам-маски прийшлось ретельніше просушити волосся рушником, щоб з нього нічого не стікало.
Засіб легко розподілився по волоссю, на прядках після нанесення його не видно. Витримавши певний час, все з легкістю змилось без зайвих зусиль.

Із позитивних моментів

✓Бальзам-маска допомагає розплутати волосся, але я все одно додатково наношу незмивашки (різних направлень), тому розчісування завжди легке. Особливо у цьому допомогає улюблена щітка від Tangle teezer Original.
✓Волосся на дотик стає гладким
✓ Засіб надає помітного блиску, волосся ніби випромінює сяйво.
✓ Трохи зволожує
✓ Не обтяжує

Зауваження

✓ Бальзам-маска не прибирає пухнастість, посічені кінчики місцями неслухняно стирчать;
✓ Немає особливої м'якості;
✓ Заявленого об'єму не надає. Воно у мене тонке і не густе.

На своєму пошкодженому волоссі ефект в принципі непоганий, я б його назвала задовільним, але якогось захоплення немає. Візуально волосся виглядає доглянутим, дуже блищить, але бувало і краще з ( в плані доглядових якостей). Тактильно теж 50/50, не вистачає ідеального розгладження і м'якості

Можливо цей засіб більше підійде іншим типам, бо на моє пошкоджене трохи слабке.