Julianna Vini

#summerwithmakeupclub

#summerwithmakeupclub

1. По-перше це захист від сонця. Думаю , що цей пункт перший і найважливіший. Зараз підхожу до нього відповідальніше ніж раніше. Використовую засоби з спф (креми, гелі), які я наношу на обличчя, на шию, на вуха та на губи! На фото маю улюблену зволожуючу помадку Carmex на літо з захистом від сонця з spf15 ✨

2. Другий пункт - це головні убори. Вважаю, що літом це важливо, особливо якщо проводити багато часу на вулиці. Та навіть, якщо і не дуже багато) Раніше нехтувала цим усим, так як мені не подобалися головні убори естетично. Зараз мої пріоритети змінилися.

Я придбала кепку, планую ще декілька для різноманіття можливо різних кольорів та звісно капелюх)✨

3. Гоління. Що тут додати) літом приділяю набагато більше уваги голінню ніг, щоб все було гладенько і без подразнень. Я не продовжила свій курс лазерної епіляції і зараз обираю для себе бритви та пінки для гоління. Також зволожуючі заспокійливі засоби після гоління для власного комфорту.✨

4. Олійка для волосся : для легкого розчісування і з термо захистом до 250 градусів. На літо саме те, що треба, щоб тримати волосся у гарному стані та захищати від прямих сонячних променів.✨

5. Парфуми, місти для тіла. Маю різні парфуми у своїй невеликій колекції, але розділяю їх на літні та зимові. Все ж таки усьому свій час. На літо зазвичай хочеться більше тонких та легких ароматів, не занадто шлейфових. Один з моїх улюблених літніх ароматів Versace Bright Crystal 🔮

Дякую за увагу 🤗