Коденчук Карина

НеЦькуй, love yourself & #lovemakeupclub

НеЦькуй, love yourself & #lovemakeupclub

На сьогодні все популярнішими в соцмережах стають теги #loveyourself #selflove #selfcare. Те, що це стає трендом – гарний симптом, значить, суспільство поступово "лікується"! Любов до себе – це звичка, яку ми маємо плекати все життя, адже розуміти свої бажання, турбуватися про себе і задовольняти власні потреби є ознаками психічного і фізичного здоров'я.

‘My happiness is tied to how i feel about myself’, – слова першої леді США Мішель Обами звучать у моїй голові як щоденна мантра. Я не завжди була уважною до себе, не приділяла багато часу собі й своїм бажанням. Альтруїзм, із яким я занурювалася в навчання/ практику/ роботу не давав змоги це робити. Аби встигнути усюди, треба виконати мінімальні умови: гігієнічні процедури зранку не включали в себе п'ятиступінчастий корейський догляд... Пфф, про що це ви? Це unreal.

Проте збагачуючись знаннями з філософії, психології й культорології, з часом я віднаходила нові джерела знань, натхнення і мотивацію. Маючи в серці велике бажання викладати, я як завше тримаю в пам'яті слова Григорія Савича Сковороди про те, що "лише той може називатися Учителем, хто живе так, як навчає". До Міжнародного дня вчительства я взяла участь у флешмобі-конкурсі від ГО "НеЦькуй" і посіла 1 призове місце з власною поезією на тему протидії булінгу.

НеЦькуй, love yourself & #lovemakeupclub

За роки мого дорослішання і становлення мене як особистості макіяж розділився для мене на дві гілки: як модерне (чи краще пост-, або вже навіть метамодерне) мистецтво і як арт-терапія. Беручи пензлик до рук і починаючи створювати свій шедевр, кожен/кожна вмикає свою уяву, фантазію, додаючи емоції та в кінцевому результаті даруючи собі й світові можливість побачити та повірити у силу краси! Хтось називає makeup умінням, майстерністю чи хоббі, я розширюю його межі до різновиду мистецтва, завдяки котрому формується звичка любити й вдосконалювати себе!

Отже, митці й місткині, любімо себе і своїх рідних, коханих. І, звичайно, зі святом усіх закоханих, із днем св. Валентина!❣️💟