дика яґіда

☼ тестуємо рідкий кератин та вдихаємо тропічні фрукти Garnier Fructis SOS #fructistest ⬥

☼ тестуємо рідкий кератин та вдихаємо тропічні фрукти Garnier Fructis SOS #fructistest ⬥

я маю досвід користування спреями з кератином від українських виробників і зараз черга дійшла до великої лінійки GARNIER FRUCTIS. для себе я використовую цей засіб в якості фіксатора зачіски, як завершуючий етап. також завдяки сильному запаху тропічних фруктів можна не користуватись парфумами.

моє волосся я вважаю сухим, мию голову раз на тиждень, не користуюсь агресивними процедурами по вирівнюванню та накручуванню. для себе обрала цю серію, щоб на літо почуватись впевненішою у зовнішньому вигляді + спробувати щось новеньке.

виробник вказує, що даний спрей має термозахист, можна наносити як на сухе, так і на вологе волосся. формула збагачена рослинним кератином та екстрактом Амли (яка робить що?🤔). також хочу зазначити, що на пакуванні не вказано чи можна/треба розчісувати волосся після нанесення спрею, взагалі мені було мало інформації на пляшечці.

колір спрею - мутноватий білий, неначе розведений кондиціонер із водою. запах - 🥲це капець, дівчата, задушливий солодкий аромат тропічних фруктів буде з вами повсюди. від нього я в не в захваті(

нанесення спрею легке - добре розпилюється на волосся, не плюється. пляшечка середнього розміру, в руці лежить зручно, не висковзає.

бренд Гарнієр має для мене доволі двозначні враження, я користувалась і засобами для обличчя і для волосся, мені імпонує їх потяг до екологічності, пет пляшки, обмін тари, тощо.

мій досвід користування - на відео видно процес - я наносила на сухе чисте волосся, потім розчесала. засіб трошки зволожив волосся, додав блиску.

І ЗАПАХУ ТЕЖ ДОДАВ 💀

мені здається цей спрей чудово підійде для сухого волосся, а також для тих пані, які користуються феном та вирівнювачами часто. також для тих, хто любить солодкий запах ТРОПІЧНИХ ФРУКТІВ. також спрей чудово справляється з візуально сухим волоссям, додає блиску, зволоженості. буде добре працювати в системі догляду.

також мій досвід користування крему від GARNIER ROSY GLOW можна почитати тут

https://club.makeup.com.ua/post/33963/

можливо ви маєте якісь доповнення по моєму волоссю, буду рада пораді!

також підписуйтесь на мою сторінку🍓

☼ тестуємо рідкий кератин та вдихаємо тропічні фрукти Garnier Fructis SOS #fructistest ⬥
☼ тестуємо рідкий кератин та вдихаємо тропічні фрукти Garnier Fructis SOS #fructistest ⬥
☼ тестуємо рідкий кератин та вдихаємо тропічні фрукти Garnier Fructis SOS #fructistest ⬥
☼ тестуємо рідкий кератин та вдихаємо тропічні фрукти Garnier Fructis SOS #fructistest ⬥
☼ тестуємо рідкий кератин та вдихаємо тропічні фрукти Garnier Fructis SOS #fructistest ⬥
☼ тестуємо рідкий кератин та вдихаємо тропічні фрукти Garnier Fructis SOS #fructistest ⬥