Ta_nyaaaaaaa

Мої нові баночки. Оновлення доглядової косметики

Мої нові баночки. Оновлення доглядової косметики

Загалом покупок було не так багато і збирала я всі баночки близько тижня, щоб показати їх потім тут.

Моя любов до бренду почалася ще з сироватки з центелою (потім уже був бб). Цього разу взяла їх дві пляшечки. Спочатку одну, а потім подумала, що акція -50% дуже вигідна, і взяла ще одну 😂

А крем для зони навколо очей з пептидами та екстрактом центели азіатської беру вперше.

Користуюся ним близько тижня і уже дуже задоволена. Розгорнутий відгук буде пізніше

Так, я уже маю одну порожню пляшечку, яку зберігала як зручну тару з класним дозатором.

Її показувала ще у своїх перших викидушках..

Вона має і заспокійливу дію, і загоювальну, і відновлювальну. Ідеально зволожує, наповнює шкіру і робить її сяючою.

Сподобався вираз Strange Love про «дельфінячу шкіру». Саме такою вона стає після сироватки.

У мене версія без ефірних олій, що ідеально підходить для чутливошкірих.

Один засіб хотіла давно, інший відразу як затестила пробник.

1. Ma:nyo Bifida Biome Aqua Barrier

На цей крем дивилася давно. Він має бути легким, приємним. Буду використовувати для відновлення шкіри на топічних ретиноідах. Про це буде нижче.

Ще не користувалася ним, поки потихеньку завершую Needly, від якого у захваті - https://club.makeup.com.ua/post/30242/

Найкращий крем з усіх, що у мене були. Думаю обов'язково повторю у майбутньому.

2. Зволожуючий сонцезахисний крем з березовим соком Round Lab

На нього я вже встигла зробити коротенький огляд - https://club.makeup.com.ua/looks/34590/

Після використання Пробника я уже закохалася у цей санскрін.

За відчуттями найкомфортніший спф!

Відразу замовила повнорозмір.

Після здачі аналізів лікар таки призначила лікування тропічним ретиноїдом. А саме Deriva адапален водний гель.

Боялася чисток, лущень, опіків, але наразі усе добре. Виконую чіткі інструкції.

🚩 Відтепер ігнорувати спф категорично заборонено.

А згадані вище засоби допоможуть підтримувати мікробіом.

Сама купувала сироватку Skin Lab з вітаміном С. Уже почала тестувати її зранку.

Усе інше у подарунок до замовлень:

☀️ Сонцезахисний крем Thank You Farmer.

Тестуватиму вперше, ну дуже цікаво.

🧡 Нашумівший Bb крем Purito у відтінку 15

У мене було дві туби цього шикарного бб, але у 21 відтінку (за наводкою дівчат у клубі, замовила ще третій, новенький на запас. Така акція 🔥). Цікаво буде спробувати і цей відтінок.

Ще пробники Round Lab. Завдяки ним я вперше познайомилася з брендом, уже взяла і повнорозмір СПФ після затесту пробника. Інші засоби теж тішать:

☀️ Згаданий вище сонцезахист з березовим соком.

💧 Зволожуючий крем з березовим соком.

Таких пробників маю всього 2. Після затесту першого уже є враження, а після другого поділюся думкою у клубі

🌲 Заспокійлива сироватка з екстрактом голок сосни

Єдиний пробник, який ще не встигла спробувати

Шукала гарну незмивашку і зупинилася на ньому.

Хотіла взяти Matrix 20в1, але вирішила відкласти на потім. Хоча по ефекту дуже крутий спрей.

Гарньєр я теж уже встигла випробувати і поки він мені подобається. Єдине - аромат ЗАНАДТО інтенсивний, до головного болю.

Однак ефект миттєвий - волосся розгладжене, блискуче і м’яке.

Ось такі незначні придбання)) Усе необхідне, цікаве і… вигідне 😁 Я ж ще той «акціонер», пам’ятаєте?)

Ви користувалися чимось із переліченого? Поділіться враженнями у коментарях 🥰