Ирина 🦋

Глибокоочищувальна пінка для обличчя

Глибокоочищувальна пінка для обличчя

Моє знайомство з цим брендом почалося з улюбленого кислотного скрабу https://club.makeup.com.ua/post/33846/

Потім були пірамідки різних масок May Island 7 Days Secret

Коли ж я побачила пінку Baking Soda Deep Pore Cleansing Foam, мене зацікавило що ця пінка була заявлена ​​як глибокоочищувальна, при цьому за відгуками шкіру вона не сушила. Я купувала її як засіб яким буду вмиватися не на постійній основі, а лише коли захочу очищення посильніше.

Від виробника: Глибокоочищаюча пінка для обличчя від бренду May Island ефективно очищає шкірні пори від залишків декоративної косметики, відлущує ороговілий шар, заспокоює та зволожує епідерміс. Харчова сода чудово відокремлює різні забруднення та виводить токсини, не викликаючи сухості та подразнень

Особливості:

- для проблемної та чутливої ​​шкіри;

- підходить для щоденного застосування;

- екстракт чайного дерева звужує пори та контролює виділення себуму;

- порошок кукурудзяних зерен відмінно відлущує ороговілий шар і видаляє омертвілі клітини;

- гіалуронова кислота насичує шкіру вологою, стимулює регенерацію;

-екстракт чорного рису шліфує мікрорельєф, освітлює, надає м'який пілінг-ефект;

- екстракт лотоса зволожує, омолоджує, бореться зі зморшками та шкірними заломами;

- спіруліна має антиоксидантну дію;

- екстракт центели азіатської заспокоює шкіру, вирівнює тон, усуває запалення, лікує купероз, усуває жирний блиск;

- екстракт хуатаюнії нормалізує відтік лімфи, бореться з набряками;

- вирівнює мікрорельєф, освітлює тон шкіри;

- підсушує запалення та прискорює їх загоєння;

- не ушкоджує захисний бар'єр шкіри;

- не закупорює пори;

- усуває сліди від акне та пігментацію;

- комплекс натуральних екстрактів заспокоює шкіру під час очищення та активно насичує вологою, не залишаючи сухості та стягнутості.

Пакування та інші характеоистики: пластикова туба мініатюра 30мл, повний обʼєм 150мл. Пінка густа, білого кольору, всередині містить дрібні частинки харчової соди, їх зовсім не багато.

Глибокоочищувальна пінка для обличчя
Глибокоочищувальна пінка для обличчя

Засіб піниться відмінно, потрібно зовсім небагато, витрачається як і більшість корейський пінок дуже економно, тому я я волію купувати міні розмір, зручно брати в дорогу, плюс не встигає набриднути. У мене нормальний тип шкіри, без висипу, є невеликий купероз на крилах носа. Частичок соди всередині пінки зовсім небагато, вони не відчуваються на шкірі, не дряпають її. Мою шкіру пінка не сушить, купероз не загострює, добре очищає, але не до скрипу, Тому користувалася я їй набагато частіше ніж передбачала на початку.

Про вплив на прищі нічого сказати не можу, тому що у мене практично не буває висипів. Якогось освітлення шкіри я не помітила, але й не чекала цього від пінки.

А які пінки/гелі для вмивання подобаються вам?