Ирина 🦋

Кислотний скраб з центелою

Кислотний скраб з центелою

Моя шкіра нормального типу без особливих проблем у вигляді акне, постакне, пігментації, лущення.. Є невеликий курероз на крилах носа.

Я давно не використовую для обличчя скраби з великими частинками, як я вже казала, у мене є невеликий купероз у вигляді червоних судин на крилах носа, а при ньому жорстке очищення скрабами взагалі не рекомендується 👩‍⚕️ а я не хочу щоб він погіршувался.

Пілінг скатки мені теж не дуже подобаються, від них я не відчуваю потрібного мені очищення, я зрозуміла що цей кислотний скраб мій улюблений засіб уже багато років, і я завжди тримаю його у своїх запасах.

Цей засіб призначений для профілактики висипань, вирівнювання тону та текстури обличчя. М'яка кремоподібна консистенція містить невеликі абразивні частинки, які зводять до мінімуму ризик пошкодження гідроліпідного шару шкіри. Коктейль з АНА, ВНА та РНА кислот нормалізує секрецію сальних залоз та активізує процес відлущування мертвих клітин, що знижує ризик закупорювання пір. Екстракт азіатської центелли знищує бактерії, що провокують висипання. Він також стимулює синтез гіалуронової кислоти, колагену та еластину, відповідальних за пружність та молодість.

Особливості May Island 7 Days Secret Pore Clear Powder Scrub із центелою:

- звільняє пори від глибоких забруднень, ороговілих частинок та надлишків себуму;

- знижує виникнення жирного блиску;

- звужує розширені пори;

- бореться з комедонами та чорними точками;

- знищує бактерії, які провокують прищі;

- знімає набряклість;

- підвищує пружність та еластичність шкіри;

- надає обличчю здорового та свіжого відтінку.

Чомусь makeup продає зараз тільки поштучно, раніше можна було замовити упаковку з 12штук. Кожна упаковка йде на 5мл, мені вистачає її на кілька використань, потрібно тільки щільно закрити, щоб засіб не підсихав.

Використання Наношу на вологу шкіру, тримаю близько хвилини, потім роблю легкий масаж обличчя протягом 1-2 хвилин, особливу увагу приділяючи T-зоні і вмиваюся. Скраб шкіру не пощипує, почервоніння немає. Від цього засобу я отримую той довгоочікуваний результат що мені влаштовує, пори очищені та звужені, обличчя гладке, колір шкіри рівний.

Очищення дуже делікатне з видимим результатом. Сухості шкіри у мене після пілінгу немає.

Потім наношу свій подальший догляд, тонер, сироватка, крем. Або можу щось одне.

Доньці підлітку цей скраб також дуже подобається, він освітлює чорні крапки на поверхні шкіри.

Дуже рекомендую спробувати вам цей скраб, тим паче його можна придбати на makeup на пробу в 1 пірамідці

Також пробувала ще інші пірамідки скраби з содою, але вони мені сподобалися менше , мені здається, вони більше підсушували шкіру.

FarmStay Collagen Baking Powder Pore Scrub

FarmStay Hyaluronic Acid Baking Powder Pore Scrub

Etude Baking Powder Crunch Pore Scrub

Жодних негативних реакцій на моїй шкірі вони не викликали. Особливо подобається нічна маска з центеллою та з фруктовими кислотами 🍋

  • Заспокійлива нічна маска з центелою May Island Seven Days Secret Centella Cica Sleeping Pack
  • Нічна маска з фруктовими кислотами та вітамінами May Island 7 Days Secret Vita Plus-10 Sleeping Pack
  • Нічна маска з гіалуроновою кислотою зволожуюча May Island 7 Days Secret Deep Water Sleeping Mask Pack
  • Нічна маска з гарбузовим екстрактом May Island 7 Days Secret Healing Pumpkin Sleeping Pack
  • Сироватка з гіалуроновою кислотою May Island 7 Days Highly Concentrated Hyaluronic Ampoule
  • Висококонцентрована сироватка з колагеном May Island 7 Days Collagen Ampoule

Деякі з них я переодично додаю до кошика до своїх замовлень 🧺

Було б добре, якби компанія випустила їх у туби, тому що одного такого пакетика вистачає на кілька разів і зберігати їх після відкриття не зручно