Strange Love

Скраб для обличчя Etude House Baking Powder: Тест-драйв на брудних порах

Скраб для обличчя Etude House Baking Powder: Тест-драйв на брудних порах
Скраб для обличчя Etude House Baking Powder: Тест-драйв на брудних порах

Абразивні часточки у скрабі дуже маленькі. Частинки добре очищають пори від забруднень і відмерлих клітин шкіри, проте я не ризикнула використовувати скраб ще десь, окрім носа.


Крила носа - то моя болюча тема, таке враження, що весь жир в моєму організмі спрямовується саме туди, попри регулярне використання саліцилової кислоти, пори все одно доволі темні і великі.

Також у мене на носі є кілька великих шрамів після того, як в підлітковому віці собака покусала мені обличчя, і пори навколо шрамів мають змінену структуру, розмір і глибину. Очищати їх ще важче. Тому було цікаво спробувати саме Etude House Baking Powder Crunch Pore Scrub.


І так, я нанесла трішки скрабу, помасажувала та змила. Процес доволі приємний та не викликає дискомфорту. Содовий скраб має приємний аромат, який нагадує лимонний десерт.


Очищення пор – це основна функція скрабу. Я б оцінила її у 6-7 балів з 10. Скраб добре очищає пори, але кислотні тоніки справляються з цим не гірше. Скраб ефективно видаляє поверхневі чорні цятки з носа, але не робить "генерального прибирання". Після використання скрабу шкіра стає гладкою і сяючою. Однак я не помітила значного зменшення розміру пор.


Якщо ви шукаєте бюджетний продукт для глибокого очищення пор на носі, то скраб з содою Etude House Baking Powder Crunch Pore Scrub – це хороший варіант. Він не подразнює шкіру і добре очищає пори.

Однак якщо ви вже використовуєте кислотні тоніки, то здійснювати покупку цього скрабу немає сенсу: ефект від них +/- такий самий.

Скраб для обличчя Etude House Baking Powder: Тест-драйв на брудних порах
Скраб для обличчя Etude House Baking Powder: Тест-драйв на брудних порах