MariiBilous

Крем для рук від Fayno з ароматом мандарина

Крем для рук від Fayno з ароматом мандарина
Крем для рук від Fayno з ароматом мандарина

Колись мені подарували пробник крему з ароматом мандарину, трішки по користувалась загубила, але мені цього було достатньо, щоб в нього закохатись. Спробувала знайти альтернативу, але це було не так і просто, бо мало виробників роблять креми з таким ароматом.

Ось мені і вдалось знайти його від Fayno.

  • Приємно здивувала ціна - 60 грн.
  • Бутилочка з помпою обʼємом 60мл, зручно носити з собою в сумочці.
  • Має аромат цукерок-карамельок "Вершки та мандарин" колись такі були, зараз їх не зустрічаю.
  • Маю зауважити склад: aqua, oilmix, Ercamulse, Methylchoroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, композиція з ароматичних речовин. Складники насторожили бо деякі є сильними алергенами і використовуються для змивної косметики❗️
  • що мене насторожило – це застереження ⚠️ бо їх досить багато. "Захищати від впливу тепла, іскор, відкритого полумʼя та інших джерел займання. Уникати ❌ контакту з харчовими продуктами та інше" Тут виникає запитання, якщо я не помию руки після крему то зі мною може щось статись? Теж саме із вогнем
  • Консистенція густа(можете побачити на відео) використовую 2 натискання.
  • Ефект – мені не достатньо його зволоження, бо занадто швидко поглинається, моментами здається що навпаки сушить.

Сумніваюсь що придбаю знову, бо маю кращі альтернативи, тому мій пошук крему з ароматом мандарину продовжується. Якщо маєте альтернативу, буду рада вашим рекомендаціям❤️

Крем для рук від Fayno з ароматом мандарина